14. ČESKO-NĚMECKÝ PLES

 

již po čtrnácté jsme vás v sobotu 3. února 2024 přivítali v krásném prostředí novorenesanční Měšťanské besedě v Plzni na 14. reprezentačním česko-německém plese. Pozvali jsme vás na velkou plesovou show, kde jste se ani chvilku nenudili.

Celý večer hrál k tanci a poslechu krásné taneční melodie Taneční orchestr Miroslava Novotného se svými sólisty pod vedením Jiřího Břicháče. Velmi rádi je na ples zveme, protože opravdu hrají taneční hudbu, parket byl celý večer plný.

Nechyběly ani tradiční body večera – opravdu bohatá tombola a čokoládová dámská volenka. Také si tento ples nedovedeme představit bez bavorských vdolečků, které do Plzně přivážejí naši bavorští přátelé z Arberlandu.

Za krásná taneční vystoupení patří poděkování baletu z divadla J.K. Tyla v Plzni a skupině orientálního tance Daima Dancers. Krásným zpestřením plesu byla módní přehlídka svatebního salonu NUANCE.

Návštěvníky plesu dvojjazyčně se šarmem a elegancí provedla celým večerem Bára Procházková.

Velké poděkování patří všem našim partnerům, bez jejichž podpory by nebylo možné ples uspořádat.

Milá reference:
Dobrý den vážená paní Šperlová, rád bych Vám touto cestou ještě jednou poděkoval za pozvání na Váš super ples. Kapela byla opět moc spokojená, protože se lidi bavili od první taneční série do poslední, což je pro kapelu vždy hnací motor k celé akci.
Jiří Břicháč, vedoucí orchestru Miroslava Novotného

 

Záštitu nad tímto plesem poskytl Martin Baxa, ministr kultury ČR

Záštitu nad tímto plesem poskytl Rudolf Špoták, hejtman Plzeňského kraje

FOTOGALERIE

 

FOTOGALERIE - plesový večer  FOTOGALERIE - nvštěvníci plesu

 

Těšíme se na vás na 15. reprezentačním česko-německém plese 25. ledna 2025

 

       © Excellent Plzeň s.r.o.

 webmaster