Facebook YouTube
Excellentní žena

Anna Šperlová Milé dámy, ráda bych  vám představila vzdělávací a zážitkové
setkávání   žen  v  Plzni,   které  jsme  nazvali
EXCELLENTNÍ ŽENA®.

Konference jsou pro ženy všech věkových kategorií, různých zájmů i profesí. Chci, aby se ženy setkávaly, vyměňovaly si zkušenosti, poznávaly se navzájem. Chci inspirovat ženy k sebevzdělávání, hledání nových aktivit, k posilování sebevědomí. Nikde jinde se v Plzeňském kraji nesejde tolik žen jako na konferenci EXCELLENTNÍ ŽENA®.

Přijďte a užijte si den jen pro sebe – kdy jste takový den měly naposledy? Přidejte se k nám, moc se na vás těším. Anna Šperlová podpis

 

 

 

 

 

 

16. EXCELLENTNÍ ŽENA

 

9. dubna 2022
Měšťanská beseda Plzeň

Dříve zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, včas zašleme podrobné informace.

Přinášíme přátelskou atmosféru a vzdělávání, ale i relax a odpočinek.

Přijďte a potkejte zajímavé osobnosti, které mají v dnešní době co říci, čím vás obohatit. Konferencí bude opět provázet empatická Lenka Dobiáš Černá, cestovatelka a filantropka.

 

 

 

Lektoři konference:


Česko v (ne)bezpečné Evropě
Armádní generál Petr Pavel

Petr Pavel „V době, kterou považujeme za mír, jsme objekty velice intenzivního informačního a kybernetického působení,“ říká Petr Pavel. Kde se dnešní společnost a politika nachází a kam dále směřuje? V jakém stavu je naše armáda? Je důležité být členem NATO nebo se ubráníme sami? Jaká jsou současná rizika v Evropě a jak jim čelit? Závažné otázky, na které určitě dostanete odpověď.

V čele české armády stál v letech 2012 až 2015. Byl účastníkem několika zahraničních vojenských misí a za vykonané hrdinské činy obdržel řadu vyznamenání AČR i nejvyšší vyznamenání Francie a USA. V roce 2003 zastupoval českou armádu v americkém štábu protiteroristické operace Trvalá svoboda, v letech 2015-2018 byl předsedou Vojenského výboru NATO.  Od svého odchodu do zálohy se věnuje přednáškám a popularizaci otázek bezpečnosti, obrany a zahraniční politiky. Založil spolek Pro bezpečnou budoucnost a iniciativu Spolu silnější, která pomáhá lidem v tomto mimořádném období.


Cukrářka na cestách
Mirka van Gils Slavíková

Mirka van Gils Slavíková Cukrařině zasvětila celý život, je to její láska i vášeň. Jak její práci ovlivnilo cestování po celém světě? Měla a má stále sladký život? Co se peče ve světě a jsou pro ní důležité staré recepty po babičce? Co je to slovanská pohostinnost a jak sladké ovlivňuje komunikaci? Sladká beseda s touto zajímavou ženou, která cukrařinu povýšila na umění.

Přední česká cukrářka a foodstylistka, pochází z Plzně. Začínala v Praze, po emigraci pracovala v Německu, Jihoafrické republice, USA, Francii, Švýcarsku a Nizozemsku, kde nyní žije. Je držitelkou řady ocenění z mezinárodních soutěží. Napsala 5 knih a od ledna ji můžeme pravidelně vídat na ČT 1 v nedělní televizní show o pečení.


Duše v břiše aneb Naši psychiku ovlivňují bakterie ve střevech
MUDr. Radkin Honzák

MUDr. Radkin Honzák Lidské tělo je složitý ekosystém, na jehož činnosti se podílí miliardy bakterií. Jaké jsou psychosomatické souvislosti střevní mikroflóry a fungování psychiky člověka? Jaký dopad má střevní mikrobiom na naše zdraví a nemoci? Víme i o jeho vlivu na naše chování. Víme také o jeho změnách po porodu, změnách přicházejících s věkem, se stresem, se zdravotním stavem a s podávanými léky. Začínají všechny nemoci ve střevech? A je důležitější dobré trávení než geniální mozek? To vše doplněno o množství zajímavých souvislostí a vtipu.

MUDr. Radkin Honzák je ambulantní psychiatr IKEM a REMEDIS, sekundární lékař Psychiatrické léčebny Bohnice, asistent ÚVL 1.LF UK. Jednoznačně se kloní k psychosomatickému myšlení. Jeho přednášky se vyznačují vlídným humorným nadhledem a pochopením pro všemožná trápení člověka. Je autorem mnoha populárních knih, např. Všichni žijeme v blázinci, Jak se asertivně prosadit, Jak se dobře cítit mezi lidmi a dalších.


Island (nejen) pro začátečníky
JUDr. Klára Dvořáková

Klára Dvořáková Kdy, jak a proč cestovat na Island? Co si zabalit na cestu? Co vyzkoušet a na co si nechat zajít chuť? Proč měl Island první prezidentku na světě, pandemií jej provedla premiérka a i v Česku jej zastupuje žena? A jaké jsou vazby mezi Islandem a Českem? Odpovědi se dozvíme od nové honorární konzulky Islandu v České republice.

Jako jediná dnes v Česku oficiálně zastupuje Island. Jejím úkolem je pomáhat Islanďanům v nouzi, ale také podporovat islandsko-české obchodní a kulturní vztahy. Lezla po horách a cestovala po světě. Spoluzaložila Český spolek horských průvodců. Stala se předsedkyní skupiny právních expertů Mezinárodní horolezecké federace. Napsala knihu Cestovní právo a v této oblasti je uznávanou odbornicí. V době koronaviru jako advokátka pomáhala podnikatelům v cestovním ruchu přežít.


Jak můžeme ovlivnit kvalitu spánku?
MUDr. Jana Vyskočilová

MUDr. Jana Vyskočilová Proč je spánek pro život důležitý? Jaké jsou nejčastější poruchy spánku? Partner říká, že chrápu, je to jen „kosmetická vada“ nebo se může jednat o nemoc? Jak probíhá vyšetření ve spánkové laboratoři? Co si mám představit pod pojmem spánková apnoe, jaká jsou její rizika a jaká je léčba? Toto jsou základní otázky, na které se pokusíme během přednášky odpovědět.

MUDr. Jana Vyskočilová se věnuje spánkové medicíně cca od roku 1994, kdy začala budovat spánkovou laboratoř ve FN Plzeň. Z ní později vzniklo v té době největší spánkové centrum v republice. Tři roky vedla spánkové centrum v Sächsische Schweiz Klinik Sebnitz. V roce 2013 začala pracovat jako hlavní lékařka v EUC klinice Plzeň, kde vybudovala ambulantní spánkovou laboratoř. Je předsedkyní České společnosti pro výzkum spánku a spánkovou medicínu.

 
Změna programu vyhrazena.

 

JAK KONFERENCE PROBÍHÁ?

 

 

 

PROGRAM

 

8.15 - 9.15 Registrace účastnic, ranní občerstvení
   
9.15 Zahájení konference

Anna Šperlová, koordinátorka konference

Lenka Dobiáš Černá, moderátorka

   
9.30 - 10.00 Island (nejen) pro začátečníky

JUDr. Klára Dvořáková, honorární konzulka Islandu v ČR

   
10.00 - 10.45 Jak můžeme ovlivnit kvalitu spánku?

MUDr. Jana Vyskočilová, expertka na spánkovou medicínu

   
10.45 - 11.00 Přestávka
   
11.00 - 12.00 Cukrářka na cestách

Mirka van Gils Slavíková, přední česká cukrářka a foodstylistka

   
12.00 - 13.30 OBĚD
   
13.30 - 13.45 Představujeme vám...
   
13.45 - 14.45 Duše v břiše aneb Naši psychiku ovlivňují bakterie ve střevech

MUDr. Radkin Honzák, psychiatr a psychosomatik

   
14.45 - 15.15 COFFEE BREAK
   
15.15 - 16.30 Česko v (ne)bezpečné Evropě

Armádní generál Petr Pavel, expert na bezpečnost a zahraniční politiku

   
16.30 - 17.00

Losování vizitek účastnic konference o zajímavé ceny
Závěrečné slovo a rozloučení
Dárky pro ženy jako poděkování za účast na konferenci

   
Změna programu vyhrazena.

EXCELLENTNÍ ŽENA® - registrace  

 

Na přání vám vystavíme dárkový poukaz – hezký dárek pro každou ženu.

Podívejte se, jak to vypadalo na minulých konferencích

 

 

Partneři

ČSOB Arberlad - Bavorský les Generali - Česká Pojišťovna
LifeFood D.A.S Květinářství Valentová
KLUB DONNA    
 

Vystavovatelé

RYOR Yourway Shoes Vinařství Hort
Konstantinovy lázně Doptra Optik Marmeláda z Pošumaví
Perfect World My pled Tepané šperky
Dárečky od Verči Benzi Arnie`s
Darovanský dvůr Tony Bennett  
 


Chcete být partnerem konference?

Rádi byste měli vlastní stánek, viditelný brand
nebo chcete akci podpořit mediálně?

Anna Šperlová s vámi ráda probere detaily. 

Napište na sperlova@explzen.cz nebo zavolejte 732 858 631.

 

      Kudyznudy.cz - tipy na výlet   letacek.cz

 

 

      Novinky e-mailem
      Teď už vám neunikne žádná zajímavá akce.
 

Vaše jméno:                          Váš e-mail:                          Kolik je dva krát čtyři? (slovem):                         

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Abyste měli přehled o tom, co se u nás děje,
můžete si nás najít na sociálních sítích.

 

Facebook          YouTube

RYCHLÝ KONTAKT
zena@explzen.cz

732 858 631
 

Ochrana osobních údajů

PODPORUJEME:

Adopce na dálku®

Debashish Chaudhuri

MAMMA HELP

skutečný dárek.cz

       © Excellent Plzeň s.r.o.

 webmaster