Facebook YouTube

 

EXCELLENTNÍ ŽENA® podporuje zajímavé projekty, pomáhá  hendikepovaným, seniorům a všem, kteří pomoc potřebují.
Myslet na lidi, kteří potřebují pomoc – myšlenka blízká každé ženě.

 

 

Domovinka

Domovinka – sociální služba, která na území Plzně pomáhá již přes 20 let. Provozuje stacionář, ve kterém naleznou domov senioři, kteří již nemohou ze zdravotních důvodů žít sami. Je zde ale možnost i denního stacionáře, který je především pro rodinné příslušníky, kteří svého příbuzného nechtějí odložit natrvalo. Pro práci se seniory potřebují speciální křesla, na které excellentní ženy a ČSOB přispěli částkou 47 000 Kč.
Děkujeme všem excellentním ženám i ČSOB. Šek předala regionální ředitelka ČSOB Ilona Schwarzová.

 

Vánoční cukroví pro sestřičky

Vážíme si práce zdravotních sester a lékařek, zvláště v těžké covidové době na sklonku roku 2020. Pracují v první linii a jsou to také mámy, které mají doma děti a určitě chtěly pro ně připravit hezké vánoce. Domluvila jsem se s Mgr. Ninou Müllerovou z České asociace sester, že excellentní ženy požádám a napečeme pro ně vánoční cukroví. Odezva byla úžasná, všichni ocenili snahu a chuť udělat radost. Za tu nevídanou solidaritu moc děkujeme.

 

Podpořili jsme

Mamma HELP, z.s. je nezisková organizace, která sdružuje ženy s diagnózou rakovina prsu a všechny služby poskytuje zdarma. Letos slaví 20 let své činnosti. Bližší informace získáte v MammaHELP centru v Plzni, Sedláčkova 14.
Děkujeme všem excellentním ženám i ČSOB, že činnost centra MammaHELP
podpořili částkou 65 621 Kč
.

 

Podpořili jsme

Společnost AZS98 slaví v roce 2019 20 let své činnosti. Při té příležitosti její jednatelka, excellentní žena Petra Kaldová vyhlásila sbírku pro dětskou onkologii Fakultní nemocnice Plzeň.  Přispěla firma, její partneři, zaměstnanci a také excellentní ženy na 13. konferenci. Vybralo se celkem neuvěřitelných 154 701 Kč.
Tuto částku převzal ředitel FN Plzeň Václav Šimánek.

 

 

Podpořili jsme

Hospic sv. Lazara je v Plzni velmi potřebné sociální zařízení. Potřebovali koupit průmyslovou myčku na nádobí, stojí 52 000 Kč, ale sponzoři na takové „nedůležité“ věci nechtějí dávat peníze. Požádali jsme excellentní ženy o pomoc a ty nezklamaly, do kasičky přispěly částkou 36 500 Kč a náš hlavní partner ČSOB věnovala 35 098 Kč,  takže celková částka byla excellentní - 71 598 Kč. Za tyto peníze koupili nejen myčku, ale i lednici a mikrovlnky. Pan ředitel hospicu Jan Souček byl velmi mile překvapený a všem moc děkuje.

 

      Novinky e-mailem
      Teď už vám neunikne žádná zajímavá akce.
 

Vaše jméno:                          Váš e-mail:                          Kolik je dva krát čtyři? (slovem):                         

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Abyste měli přehled o tom, co se u nás děje,
můžete si nás najít na sociálních sítích.

 

Facebook          YouTube

RYCHLÝ KONTAKT
zena@explzen.cz

732 858 631
 

Ochrana osobních údajů

PODPORUJEME:

Adopce na dálku®

Debashish Chaudhuri

MAMMA HELP

skutečný dárek.cz

       © Excellent Plzeň s.r.o.

 webmaster