Facebook   YouTube
Excellentní žena

 

Anna ŠperlováMilé dámy, ráda bych  vám představila vzdělávací, zážitkové
a společenské   setkávání   žen  v  Plzni,   které  jsme  nazvali
EXCELLENTNÍ ŽENA®.

Konference jsou pro ženy všech věkových kategorií, různých zájmů i profesí. Chci, aby se ženy setkávaly, vyměňovaly si zkušenosti, poznávaly se navzájem. Chci inspirovat ženy k sebevzdělávání, hledání nových aktivit, k posilování sebevědomí. Nikde jinde se v Plzeňském kraji nesejde tolik žen jako na konferenci EXCELLENTNÍ ŽENA®.

Snažím se nacházet témata, která ženy zajímají a zvát přednášející, kteří ženy motivují, inspirují a nabíjejí pozitivní energií. Všechny konference, které jsme dosud uspořádali, byly vyprodané. To mě posiluje v mém přesvědčení, že cesta, kterou jsem zvolila, je správná … Milé dámy, přijďte a užijte si den jen pro sebe – kdy jste takový den měly naposledy? Přidejte se k nám, moc se na vás těším. Anna Šperlová podpis

Zaujal mě citát Madeleine Albrightové a snažím se jím řídit:
„V pekle existuje zvláštní místo pro ženy, které nepomáhají ostatním ženám.“

 

  

 

13. ECELLENTNÍ ŽENA

 

Milé excellentní ženy,

již po třinácté - 3. listopadu 2018 - vás srdečně zveme do krásných prostor Měšťanské besedy v Plzni na den, který bude jen pro vás. Konferenci nyní připravujeme, jednáme se zajímavými a inspirativními lektory, připravujeme doprovodný program.

Protože bývá brzy obsazeno a ihned po skončení 12. konference máte zájem o vstupenky, můžete se již nyní přihlásit. Desítky spontánních a nadšených reakcí návštěvnic jsou dokladem, že takové setkávání žen má velký společenský význam. Udělejte si radost samy sobě, pozvěte maminku, dceru, kamarádku nebo přítelkyni. Ani mužům není vstup zakázán.

Podívejte se, jaká byla poslední 12. konference

Vstupenka na EXCELLENTNÍ ŽENU je i hezkým dárkem, vystavíme vám na požádání DÁRKOVÝ POUKAZ.

 

Konference-fotogalerie Konference-fotogalerie Konference-fotogalerie Konference-fotogalerie

 

 

LEKTOŘI

 

Chantal Poullain

Žena s francouzskou elegancí
Chantal Poullain

Šarm a elegance, hluboký charismatický hlas - to je pro nás Chantal Poullain. Herečka francouzského původu, vystudovala divadelní akademii v Ženevě, poté studovala v Anglii, hrála v několika francouzských a švýcarských filmech. Hraje v několika českých divadlech, ale také zpívá tradiční francouzské šansony s šarmem jí vlastním. V roce 1993 založila Nadaci Archa Chantal, která se zaměřuje na zlepšení prostředí v dětských nemocnicích a léčebnách.

Kromě zajímavého vyprávění určitě paní Chantal všechny dámy potěší i zpěvem.

 

 

 

Eduard Stehlík

 

100 let republiky aneb Kde domov můj...
plk.gšt. PhDr. Eduard Stehlík

Jak vznikala naše republika před 100 lety? Jakou úlohu  sehrály legie za 1. světové války? Vážíme si svých hrdinů? A jsou Češi vůbec hrdinové? . Zaposlouchejme se do fundovaného vyprávění  významného vojenského historika, ve kterém ožijí pohnuté osudy našich dědů a pradědů. I díky jejich statečnosti, jež je často vedla k obětem nejvyšším, můžeme dnes žít ve svobodné zemi.
Jako historik a publicista se zaměřuje na novodobé československé vojenské dějiny, zejména na období 1914 - 1956. Řídí odbor pro válečné veterány na ministerstvu obrany a je předsedou rady Ústavu pro studium totalitních režimů. Je čestným občanem Lidic. Napsal desítky odborných studií a popularizačních knih. Spolupracuje s Českou televizí, zejména na pořadu Historický magazín.

 

 

Lenka Bradáčová

Vnímání spravedlnosti
JUDr. Lenka Bradáčová Ph.D.

Nejvlivnější žena České republiky, Cattani v sukních či nekompromisní a neúplatná bojovnice proti zločinu – Lenka Bradáčová si vysloužila řadu různých přízvisek. Především je ale pražskou vrchní státní zástupkyní. Je absolventkou Právnické fakulty UK v Praze. Právnickou kariéru začala čekatelskou praxí u Okresního státního zastupitelství v Litoměřicích, o dva roky později ji ministr spravedlnosti jmenoval náměstkyní Krajského státního zástupce v Ústí na Labem. V roce 2012 byla jmenována Vrchní státní zástupkyní v Praze. V letech 2008-2013 stála v čele Unie státních zástupců. Za zásluhy o Unii byla v roce 2014 oceněna zvolením čestnou prezidentkou Unie. Je členkou rekodifikační komise pro trestní právo procesní a členkou Rady pro mediaci a probaci. Absolvovala množství zahraničních stáží a pravidelně se věnuje přednáškové činnosti.

 
Další program připravujeme a budeme postupně zveřejňovat.
 

JAK KONFERENCE PROBÍHÁ?

 

  • Při příchodu a zaregistrování vás čeká lehká snídaně – čaj, káva a k tomu něco malého k zakousnutí. Můžete si popovídat s ostatními ženami, které přišly a jsou možná stejně nejisté jako vy.
  • Zároveň si můžete prohlédnut nabídku, kterou pro ženy připravili naši partneři. Jedná se vždy o zajímavé produkty, které jsou určeny právě ženám.
  • Pak vás již čeká dopoledne plné inspirujících přednášek podle programu.
  • Po zdravém obědě, kde si oddychnete, popovídáte s ostatními ženami a s lektory, si můžete prohlédnout nabídku našich partnerů, ochutnat jejich produkty.
  • Pak vás čeká blok odpoledních přednášek, který přeruší jen coffee break. Po poslední přednášce bude losování vašich vizitek o krásné a hodnotné ceny, které nám věnovali naši partneři. Ale při odchodu dostanou dárky všechny ženy, protože dárků není nikdy dost ☺.
  • Během celého dne budete moci zdarma využít odborných služeb - např. kadeřnice, kosmetičky apod.
  • A pokud ještě nebudete chtít jít domů, můžete s ostatními posedět v kavárně Měšťanské besedy.
 

13. EXCELLENTNÍ ŽENA

 

VSTUPENKA JAKO DÁREK

Potřebujete potěšit svoji dceru, maminku, kamarádku nebo tchýni?
Pánové, chcete obdarovat svoji manželku nebo partnerku nevšedním dárkem?
Nebo nevíte jak poděkovat kolegyni nebo obchodní partnerce?

Buďte originální a kupte jim vstupenku na EXCELLENTNÍ ŽENU !

Pokud potřebujete poradit, pište  zena@explzen.cz  nebo volejte 732 858 631.

Jsme tu pro Vás.

 

poukázka

 

Chcete se stát partnerem této významné společenské události? Kontaktujte nás:

sperlova@explzen.cz
732 858 631

   

 

 

 
      

 

 SOCIÁLNÍ SÍTĚ 

Abyste měli přehled o tom, co se u nás děje, můžete si nás najít na sociálních sítích.

Facebook          YouTube

 

RYCHLÝ KONTAKT
zena@explzen.cz

732 858 631
 

Ochrana osobních údajů

       © Excellent Plzeň s.r.o.

 webmaster