Facebook   YouTube
Excellentní žena

 

Anna ŠperlováMilé dámy, ráda bych  vám představila vzdělávací, zážitkové
a společenské   setkávání   žen  v  Plzni,   které  jsme  nazvali
EXCELLENTNÍ ŽENA®.

Konference jsou pro ženy všech věkových kategorií, různých zájmů i profesí. Chci, aby se ženy setkávaly, vyměňovaly si zkušenosti, poznávaly se navzájem. Chci inspirovat ženy k sebevzdělávání, hledání nových aktivit, k posilování sebevědomí. Nikde jinde se v Plzeňském kraji nesejde tolik žen jako na konferenci EXCELLENTNÍ ŽENA®.

Snažím se nacházet témata, která ženy zajímají a zvát přednášející, kteří ženy motivují, inspirují a nabíjejí pozitivní energií. Všechny konference, které jsme dosud uspořádali, byly vyprodané. To mě posiluje v mém přesvědčení, že cesta, kterou jsem zvolila, je správná … Milé dámy, přijďte a užijte si den jen pro sebe – kdy jste takový den měly naposledy? Přidejte se k nám, moc se na vás těším. Anna Šperlová podpis

Zaujal mě citát Madeleine Albrightové a snažím se jím řídit:
„V pekle existuje zvláštní místo pro ženy, které nepomáhají ostatním ženám.“

 

  

 

12. ECELLENTNÍ ŽENA

 

Milé excelletní ženy,

již podvanácté - 7. dubna 2018 - vás srdečně zveme do krásných prostor Měšťanské besedy v Plzni na den, který bude jen pro vás. Konferenci nyní připravujeme, jednáme se zajímavými a inspirativními lektory, připravujeme doprovodný program.

Protože bývá brzy vyprodáno a ihned po skončení 11. konference máte zájem o vstupenky, můžete se již nyní přihlásit. Desítky spontánních a nadšených reakcí návštěvnic jsou dokladem, že takové setkávání žen má velký společenský význam. Udělejte si radost samy sobě, pozvěte maminku, dceru, kamarádku nebo přítelkyni. Ani mužům není vstup zakázán.

Podívejte se, jaká byla poslední 11. konference - fotografie a video

Vstupenka na EXCELLENTNÍ ŽENU je i hezkým dárkem, vystavíme vám na požádání DÁRKOVÝ POUKAZ.

 

Konference-fotogalerie Konference-fotogalerie Konference-fotogalerie Konference-fotogalerie

 

 

LEKTOŘI

 

Petra Procházková

Co očekávají muži a ženy od svých partnerů?
Laura Janáčková

Jak se stát atraktivní, sebevědomou, komunikativní ženou, která ví co chce? Jak se zdokonalit a naučit se získat přízeň mužů, svého pana božského? Jak si muži představují svoji ideální ženu? O vztazích mezi ženou a mužem, sexuálním chování, atraktivitě žen a mnohém dalším...

Docentka klinické psychologie Sexuologického ústavu 1.LF UK a VFN v Praze. V Praze založila Institut partnerských vztahů a ve Všeobecné fakultní nemocnici oddělení somatopsychiky, kde se dlouhodobě věnuje onkologickým pacientům. Zabývá se psychologií v oblasti aplikované medicíny a komunikace, především psychoonkologií, psychosomatikou, problematikou bolesti, lidských vztahu a sexuálního chování. Publikovala desítky odborných i populárních článku, je samostatnou autorkou několika knih např.  Nevěra a její zvládání, Muži chtějí potvory, Život je boj a další.

 

Petra Procházková

Život mezi válečnými konflikty
Petra Procházková

Jak se žije ženám v zemích zmítaných válkou? Válka má i tvář žen - zoufalé matky vojáků či matky dětí, které šlápnou na minu, matky politiků, které někdo zastřelí, protože bojují za mír. Co prožívají ženy, které musejí opustit svou vlast a stanou se uprchlicemi? Jak vnímá život v Afghanistánu, kde žila se svým manželem Paikerem? Přednáška, kterou si nemůžete nechat ujít ...

Humanitární pracovnice, novinářka, zpravodajka z válečných konfliktů, které vznikly po rozpadu Sovětského svazu na Kavkaze. V Grozném založila dětský domov pro válečné sirotky, o které se stále stará. Byla zpravodajkou a korespondentkou v Afghánistánu. Založila občanské sdružení Berkat (čečensky „štěstí“), které pomáhá dětem a ženám v Čečensku, Afghánistánu i uprchlíkům v ČR. Je zpravodajkou Lidových novin na Ukrajině, v roce 2001 získala Cenu primátora města Plzně za lidská práva. Je autorkou knih Aluminiová královna a Frišta.

 

Stanislav Motl

Mraky nad Barrandovem
Stanislav Motl

Do jaké míry je vlastně TV seriál Bohema pravdivý? Stanislav Motl měl možnost osobně poznat řadu někdejších barrandovských hvězd. Lídou Baarovou počínaje a třeba Adinou Mandlovou konče. Proto je jeho vyprávění mimořádně autentické. Vzpomínky a otevřená, většinou dosud nepublikovaná svědectví o známých i méně známých aktérech slavné éry Barrandova - Lídy Baarové, Adiny Mandlové, Svatopluka Beneše, Raoula Schránila, Nataši Gollové, Zdeny Sulanové a dalších herců, režiséři, spisovatelů, novinářů.

Vystudovaný novinář, jeden z prvních reportérů pořadu Na vlastní oči. Autor mnoha historických knih, výborný vypravěč, reportér z několika válečných konfliktů. Je dvojnásobným nositelem celosvětové ceny The AIB International Media Excellence Awards. Toto ocenění udělované v Londýně, které je považováno za rozhlasového Oskara. V ČR obdržel mimo jiné hlavní cenu festivalu česko-německo-židovské kultury Devět bran a hlavní cenu E. E. Kische.

 

Margit Slimáková

Zdraví žen
PharmDr. Margit Slimáková

Proč je třeba zdravě jíst a jak to v pohodě zvládat i bez počítání kalorií anebo jakýchkoliv jiných nepřirozených restrikcí? Jaký je vztah mezi mikrobiomem a imunitním systémem? Jak se stravovat a chovat pro prevenci vzniku autoimunitních nemocí, které ženy postihují několikanásobně více?

Vystudovala farmacii a dietologii v USA, pracovala v Německu, Číně, Francii a USA. Ve své práci využívá osvědčené poznatky se všech oblastí medicíny a klade velký důraz na zdravotní prevenci. Pravidelně publikuje a přednáší, organizuje semináře. Po delších pobytech v Německu a Číně žije nyní s rodinou v Praze. Je maminkou tří dětí, podporuje zavedení výuky zdravé výživy do škol, přirozené terapeutické metody a možnost svobodné volby v očkování.

 

Šmucrová

Písmo je jedinečné jako naše DNA
Ivana Šmucrová

Grafologie zkoumá písemný projev člověka, ze kterého skládá jeho psychologickou tvář. Dnešní doba techniky paradoxně odvádí naši pozornost od nás samotných. Ztrácíme schopnost psát a vyjadřovat se prostřednictvím rukopisu. Říkáme si, že máme počítače, a tak mizí naše potřeba psát perem nebo tužkou. Co tím ztrácíme? Pokud má člověk informace, jak písmo ovlivňuje jeho osobnostní růst, je na něm samotném, zda je použije. Má ale tyto informace? Dozvíte se na přednášce... 

Plzeňská rodačka, absolvovala studium grafologie a psychologie, prošla kurzem grafoterapie a v letech 2015 – 2017 se účastnila dvouletého studia u České grafologické komory. Často přednáší pro veřejnost a různé organizace. Vydala dvě knihy – Myšlenky a Život v metaforách.

   
 
 
 

PROGRAM

 

8.30 - 9.30 Registrace účastnic, ranní občerstvení
   
9.30 Zahájení konference

Anna Šperlová, koordinátorka konference

Lenka Dobiáš Černá, moderátorka

   
9.45 - 10.45 Mraky nad Barrandovem

Stanislav Motl, novinář, reportér, cestovatel

   
10.45 - 11.15 Písmo je jedinečné jako naše DNA

Ivana Šmucrová, grafoložka

   
11.15- 12.00 Zdraví žen

PharmDr.Margit Slimáková, specialistka na zdravotní prevenci a výživu

   
12.00 - 13.30 OBĚD
   
13.30 - 13.45 Představujeme vám...
   
13.45 - 14.45 Život mezi válečnými konflikty

Petra Procházková, novinářka

   
14.45 - 15.15 COFFEE BREAK
   
15.15 - 16.30 Co očekávají muži a ženy od svých partnerů?

Doc. Laura Janáčková, psycholožka

   
16.30 - 17.00

Losování vizitek účastnic konference o zajímavé ceny
Závěrečné slovo a rozloučení
Dárky pro ženy jako poděkování za účast na konferenci

   
Změna programu vyhrazena

JAK KONFERENCE PROBÍHÁ?

 

  • Při příchodu a zaregistrování vás čeká lehká snídaně – čaj, káva a k tomu něco malého k zakousnutí. Můžete si popovídat s ostatními ženami, které přišly a jsou možná stejně nejisté jako vy.
  • Zároveň si můžete prohlédnut nabídku, kterou pro ženy připravili naši partneři. Jedná se vždy o zajímavé produkty, které jsou určeny právě ženám.
  • Pak vás již čeká dopoledne plné inspirujících přednášek podle programu.
  • Po zdravém obědě, kde si oddychnete, popovídáte s ostatními ženami a s lektory, si můžete prohlédnout nabídku našich partnerů, ochutnat jejich produkty.
  • Pak vás čeká blok odpoledních přednášek, který přeruší jen coffee break. Po poslední přednášce bude losování vašich vizitek o krásné a hodnotné ceny, které nám věnovali naši partneři. Ale při odchodu dostanou dárky všechny ženy, protože dárků není nikdy dost ☺.
  • Během celého dne budete moci zdarma využít odborných služeb - např. kadeřnice, kosmetičky apod.
  • A pokud ještě nebudete chtít jít domů, můžete s ostatními posedět v kavárně Měšťanské besedy.
 

12. EXCELLENTNÍ ŽENA

 

VSTUPENKA JAKO DÁREK

Potřebujete potěšit svoji dceru, maminku, kamarádku nebo tchýni?
Pánové, chcete obdarovat svoji manželku nebo partnerku nevšedním dárkem?
Nebo nevíte jak poděkovat kolegyni nebo obchodní partnerce?

Buďte originální a kupte jim vstupenku na EXCELLENTNÍ ŽENU !

Pokud potřebujete poradit, pište  zena@explzen.cz  nebo volejte 732 858 631.

Jsme tu pro Vás.

 

poukázka

 

Chcete se stát partnerem této významné společenské události? Kontaktujte nás:

sperlova@explzen.cz
732 858 631

 

 

Partneři

Skupina ČEZ F-tisk Evobus
Autocentrum Šmucler ČSOB Koření od Antonína
Ramissio Dermacol Alblová
S press Květinářství Valentová Dům Látek
Sonnentor Kopta reality Bohemia sekt
 

Vystavovatelé

Darovanský dvůr Arberlad - Bavorský les Finclub
Ramissio Paní Dýně Doptra Optik
Vinety art Growlight Nobilis
RYOR Vorwerk My pled
Helen Life Iva Marková Institut krásy

 

 
   

 

 

 
      

 

 SOCIÁLNÍ SÍTĚ 

Abyste měli přehled o tom, co se u nás děje, můžete si nás najít na sociálních sítích.

Facebook          YouTube

 

RYCHLÝ KONTAKT
 

zena@explzen.cz

732 858 631

       © Excellent Plzeň s.r.o.

 webmaster