Facebook   YouTube
Excellentní žena

Anna ŠperlováMilé dámy, ráda bych  vám představila vzdělávací, zážitkové
a společenské   setkávání   žen  v  Plzni,   které  jsme  nazvali
EXCELLENTNÍ ŽENA®.

Konference jsou pro ženy všech věkových kategorií, různých zájmů i profesí. Chci, aby se ženy setkávaly, vyměňovaly si zkušenosti, poznávaly se navzájem. Chci inspirovat ženy k sebevzdělávání, hledání nových aktivit, k posilování sebevědomí.

Snažím se nacházet témata, která ženy zajímají a zvát přednášející, kteří ženy motivují, inspirují a nabíjejí pozitivní energií. Všechny konference, které jsme dosud uspořádali, byly vyprodané. To mě posiluje v mém přesvědčení, že cesta, kterou jsem zvolila, je správná … Milé dámy, přijďte a užijte si den jen pro sebe – kdy jste takový den měly naposledy? Přidejte se k nám, moc se na vás těším. Anna Šperlová podpis

Zaujal mě citát Madeleine Albrightové:
„V pekle existuje zvláštní místo pro ženy, které nepomáhají ostatním ženám.“

 

 

Výjimečné ženy

 

 

   

11. ECELLENTNÍ ŽENA

Bonbónkem letošního roku bude 11. konference EXCELLENTNÍ ŽENA®  4. listopadu 2017, tentokrát v krásných prostorách Měšťanské besedy v Plzni. A hosté a lektoři budou opravdu excellentní. I když je listopad ještě daleko, již nyní vše připravujeme, jednáme a zajišťujeme, aby i toto dámské setkání bylo pro vás přínosem. O všem vás budeme postupně informovat, ale již nyní se můžete přihlásit. Víte, že konference bývají brzy vyprodány. Ač neradi, musíme hodně zájemkyň z kapacitních důvodů odmítat.

 

LEKTOŘI

Blanka Matragi

Klíčové aspekty úspěchu
Blanka Matragi

Česká módní návrhářka, výtvarnice, sklářka, akademická malířka. Sebevědomá žena, která šaty povznesla na umění. Každé její šaty jsou originál. Jaké to je šít pro nejbohatší ženy světa? Splnila si všechny své vize? Na co se těší, jaké má plány? Co považuje za svůj největší úspěch? Přednáška, kterou si nemůžete nechat ujít.

V libanonském Bejrútu v roce 1982 otevřela salón „Blanka Haute Couture“ . Dostala se i do královských paláců v Perském zálivu, pro královské rody a manželky ropných magnátů tvoří své unikátní šaty, ve výběrových řízeních svými návrhy často poráží své francouzské a italské kolegy, návrháře nejproslulejších módních domů. Je držitelkou řady mezinárodních ocenění, vydala dvě autobiografické knihy o sobě a své práci, v Obecním domě v Praze má stálou výstavu svých produktů.

 

MUDr. Roman Šmucler

Co je in a co už out ve světě estetické medicíny?
Doc. MUDr. Roman Šmucler, CSc.

Jak poznat kvalitu a nenaletět nekvalifikovaným rádobyspecialistům? Jsou trendy a novinky ve vývoji medicíny opravdu tak důležité? Lékaře v jakémkoli oboru bychom si měli vybírat stejně pečlivě jako byt nebo automobil, jak se ale zorientovat v nepřehledné nabídce?

MUDr. Roman Šmucler je stomatolog a specialista v oboru laserové medicíny, průkopník estetické medicíny v ČR. Od roku 2013 je předsedou Společnosti estetické a laserové medicíny ČLS JEP. Věnuje se vědecké činnosti a popularizaci vědy, podílí se na monografiích, televizních a rozhlasových odborných pořadech. Organizuje řadu mezinárodních kongresů a je členem odborných společností doma i v zahraničí. Je majitelem a ředitelem holdingu Asklepion zaměřeného na inovace v medicíně.

 

Michaela Chaloupková

 

Žena ve světě mužů
JUDr. Michaela Chaloupková

Jaké je to být ve vrcholném byznysu sama mezi muži? Musí být stále ve střehu nebo je hýčkána? Je jedinou ženou v představenstvu ČEZ a kvóty na ženy ve vedení firem považuje za nesmysl. A vnímá, že pracovní prostředí, kde jsou ženy, je kultivovanější a krásnější. Její motto - Kdo je připraven, není ohrožen.

Pochází z Plzně, vystudovala právnickou fakultu ZČU a MBA na University of Pittsburgh, od roku 2003 pracuje pro společnost ČEZ, a.s. Vypracovala se až na pozici ředitelky divize Správa. Zodpovídá za nákup služeb a materiálu potřebných pro výstavbu, provoz a údržbu elektráren, distribučních sítí, pro těžbu uhlí  vč. zadávání veřejných zakázek a řízení personalistiky Skupiny ČEZ. Má pod sebou tým více než 500 lidí. Věnuje problematice CSR udržitelného podnikání, podílí se na práci platformy Byznys pro společnost. V roce 2016 se obsadila 3. místo v žebříčku 25 žen českého byznysu. Pravidelně se objevuje v žebříčku 50 nejvlivnějších žen v ČR. Věnuje se mentoringu v programu Odyssey podporující ženské manažerské talenty a v mentoringovém programu Together2grow.

 

Margit Slimáková

Zdravá výživa pro každého
PharmDr. Margit Slimáková

„Základem zdraví není farmakoterapie, ale kvalitní strava, zdravý životní styl a dobrá nálada“, říká nejvýraznější česká specialistka na výživu a zdravotní prevenci. Proč je třeba zdravě jíst a jak to v pohodě zvládat i bez počítání kaloriíí? Jaké jsou nejběžnější výživové omyly a nejlepší výživová doporučení? Jak zdraví podporovat i mimo výživu a jak to vše zvládat v běžném životě? Zdravý talíř jako nástroj pro pohodové a individuální sestavení jídelníčku.

Vystudovala farmacii a dietologii v USA, pracovala v Německu, Číně, Francii a USA. Ve své práci využívá osvědčené poznatky se všech oblastí medicíny a klade velký důraz na zdravotní prevenci. Pravidelně publikuje a přednáší, organizuje semináře. Po delších pobytech v Německu a Číně žije nyní s rodinou v Praze. Je maminkou tří dětí, podporuje zavedení výuky zdravé výživy do škol, přirozené terapeutické metody a možnost svobodné volby v očkování.  

 

Dagmar Hudecová

Karel Řeháček

Plzeňské ženy významné, zasloužilé i zajímavé ((1840-1939)
PhDr. Dagmar Hudecová
PhDr. Karel Řeháček

Ve 2. polovině 19. století opouštějí ženy ve zvýšené míře soukromí vlastních domovů a začínají se aktivně angažovat ve veřejné sféře. Jak se na tomto procesu podílely Plzeňačky? Ve kterých oborech nalézaly uplatnění a jaký byl jejich příspěvek ke změně společenského postavení žen?

 

Dagmar Hudecová je historička, která se zabývá především regionálními novodobými dějinami. Vystudovala Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy, více než 10 let působila na různých středních školách v Plzni, pracovala ve Státním oblastním archivu v Plzni, ve Výzkumném ústavu pedagogickém v Praze, ale většinu svého profesního života se věnovala pregraduálnímu vzdělávání historiků a postgraduálnímu vzdělávání učitelů dějepisu. Je autorkou mnoha publikací, řady studií a článků v odborném tisku.

 

Karel Řeháček je archivář Státního oblastního archivu v Plzni a pedagog katedry historie Pedagogické fakulty Západočeské univerzity v Plzni. Odborně se zaměřuje především na dějiny česko-německého soužití na západě Čech v 19. a 20. století (menšiny, menšinové školství a spolky, poválečné osudy obyvatelstva německé národnosti a konfiskace jeho majetku), na politické a sociální dějiny Plzně a západních Čech v letech 1914–1938 a na významné osobnosti dějin regionu.

 
 
 

PROGRAM

 

8.30 - 9.30 Registrace účastnic, ranní občerstvení
   
9.30 Zahájení konference

Anna Šperlová, koordinátorka konference

Lenka Dobiáš Černá, moderátorka

   
9.45 - 10.30 Plzeňské ženy významné, zasloužilé i zajímavé 1840 – 1939

PhDr. Dagmar Hudecová, historička
PhDr. Karel Řeháček, archivář

   
10.30 - 11.15 Žena ve světě mužů

JUDr. Michaela Chaloupková, členka představenstva ČEZ

   
11.15- 12.00 Zdravá výživa pro každého

PharmDr.Margit Slimáková, výživová poradkyně

   
12.00 - 13.30 OBĚD
   
13.30 - 13.45 Představení charitativního projektu
   
13.45 - 14.45 Co je in a co už out ve světě estetické medicíny?

Doc. MUDr. Roman Šmucler, CSc.

   
14.45 - 15.15 COFFEE BREAK
   
15.15 - 16.30 Klíčové aspekty úspěchu

Blanka Matragi, oděvní návrhářka, sklářka, akademická malířka

   
16.30 - 17.00

Losování vizitek účastnic konference o zajímavé ceny
Závěrečné slovo a rozloučení
Dárky pro ženy jako poděkování za účast na konferenci

   
 

JAK KONFERENCE PROBÍHÁ?

 

  • Při příchodu a zaregistrování vás čeká lehká snídaně – čaj, káva a k tomu něco malého k zakousnutí. Můžete si popovídat s ostatními ženami, které přišly a jsou možná stejně nejisté jako vy.
  • Zároveň si můžete prohlédnut nabídku, kterou pro ženy připravili naši partneři. Jedná se vždy o zajímavé produkty, které jsou určeny právě ženám.
  • Pak vás již čeká dopoledne plné inspirujících přednášek podle programu.
  • Po zdravém obědě, kde si oddychnete, popovídáte s ostatními ženami a s lektory, si můžete prohlédnout nabídku našich partnerů, ochutnat jejich produkty.
  • Pak vás čeká blok odpoledních přednášek, který přeruší jen coffee break. Po poslední přednášce bude losování vašich vizitek o krásné a hodnotné ceny, které nám věnovali naši partneři. Ale při odchodu dostanou dárky všechny ženy, protože dárků není nikdy dost ☺.
  • Během celého dne budete moci zdarma využít odborných služeb - např. kadeřnice, kosmetičky apod.
  • A pokud ještě nebudete chtít jít domů, můžete s ostatními posedět v kavárně Měšťanské besedy.
 

přihláška

 

 

Hlavní partneři

Skupina ČEZ        ČSOB

 

Partneři

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra F-tisk Koření od Antonína
S press Friza Foto-Homolová
 

Vystavovatelé

Dermacol Asklepion Darovanský dvůr
Perfect World Inspirace - Marcela Široká PRO BIO
Hana Beads Aesthe Med Doptra Optik
Ramissio Cambridge Weight Plan Masáže v Plzni
Voda - Diakonie Arberlad - Bavorský les Ženy pro zdraví
Caprin s.r.o. Paní Dýně Artediva
Nobilis Prazdroj  
 

 

 

Chcete se stát partnerem největšího setkání žen v Plzeňském a Karlovarském kraji? Zajímají vás ženy jako cílová skupina?
Kontaktujte nás.

 
   

 

 

 
      

 

 SOCIÁLNÍ SÍTĚ 

Abyste měli přehled o tom, co se u nás děje, můžete si nás najít na sociálních sítích.

Facebook          YouTube

       © Excellent Plzeň s.r.o.

 webmaster