Facebook YouTube Instagram

 

JAKÁ BYLA 3. KONFERENCE 9. listopadu 2013?

 

Ve zcela zaplněném  sále hotelu Marriott v Plzni proběhla v sobotu třetí vzdělávací a společenská konference pro ženy. I tentokrát na ně čekal zajímavý program. Nejdříve se od Dany Šmídové Křesinové dozvěděly, do jakých barev obléci svůj byt. Jak se vyrábějí Tiffany lampy - to nejlépe ví paní Jitka Kantová. Určitě všechny ženy cestují, přednáška Lenky Černé o bezpečnosti na cestách do exotických zemí byla každému užitečná. Před obědem přednáškou zaujala geneoložka Blanka Lednická. Poradila ženám, jak vytvořit rodokmen rodiny a kde mají s pátráním  začít.

Po obědě ženám polechtal bránicí smícholog Petr Fridrich. Ukázal, že existuje mnoho druhů smíchu a smát se dá i bez jakékoliv příčiny.

Co je koučování a co vůbec od kouče očekávat ženám poradila Hana Stejskalová. Vyvrcholením konference byla přednáška paní Doc. Laury Janáčkové - příjemné a kultivované dámy, která vážně i s humorem zaujala povídáním o lidských vztazích a sexuálním chování, o atraktivitě žen, o neverbální komunikaci mezi muži a ženami, a to i v erotice. Po přednášce proběhla její autogramiáda knihy Muži chtějí potvory. Fronta na knihy s věnováním byla opravdu dlouhá. V Plzni se jí opravdu líbilo. Přečtěte si, co nám napsala.

Doprovodný program byl rozmanitý - ženy se mohly během celé konference nechat nalíčit, změřit na přesné váze INBODY, popíjet fair trade kávu, bylinkové čaje, vyzkoušet nové moderní brýle, testovat různé kosmetické přípravky a další. Byl to jen jejich den - den bez starostí, povinností a  stresu.

CELÝ PROGRAM

foto    ohlasy     prezentace 

 

 

 

       © Excellent Plzeň s.r.o.        

 webmaster