Facebook YouTube Instagram

 

 

JAKÁ BYLA 6. KONFERENCE 18. DUBNA 2015

 

– naprosto vyprodaná - mnoho žen jsme museli odmítnout
– velmi pozitivně přijatá účastnicemi konference i lektory
– inspirativní pro pořádání příštích konferencí
– optimistická, radostná, přátelská, noblesní

 

foto

 


Laura JanáčkováPozvání na konferenci pro velký úspěch opět přijala paní Doc. PhDr. Dr. phil. Laura Janáčková, CSc., docentka klinické psychologie Sexuologického ústavu v Praze. Téma její přednášky je stále aktuální a důležité: Partnerské vztahy včera a dnes aneb Co očekávají muži a ženy od svých partnerů?

 

 


Michaela Karsten

Znáte ten pocit, kdy si nemůžete zapamatovat pár telefonních čísel nebo potkáte známé a nevíte hned jak se jmenují? Učila nás to světová paměťová šampiónka zapsaná v Guinnessově knize rekordů a zakladatelka mezinárodní tréninkové společnosti Dr. Michaela Karsten. Ukázala nám, jak svoji paměť zdokonalovat, jak si více pamatovat.

 


Libuše PeckováNaše nohy vykonávají každý den tu nejtěžší práci, a to nejen při chůzi nebo sportu. Celý den musejí nést naši váhu a k tomu vyrovnávat těžiště a udržovat rovnováhu. Proto o ně musíme pečovat. Jak se o ně správně starat, jak se správně obouvat, správně chodit, cvičit plosky nohou...

To vše a ještě více nám řekla paní Libuše Pecková, fyziatrik v Léčebných lázních Jáchymov.

 


Jan SoukupIng. arch. Jan Soukup - architekt, malíř, mecenáš, odborník na historické objekty, znalec plzeňské historie. O čem nám vyprávěl? Letos se poprvé rozezněly nové zvony v plzeňské katedrále sv. Bartoloměje. Jaká byla jejich cesta historií až po současnost? A jaká je vůbec historie plzeňské katedrály s největší kostelní věží v České republice a s uctívanou Plzeňskou Madonou? Přednáška, která všechny dámy zaujala.

 


Edita MatouškováJe vaše zahrada nebo balkon "jedlý ráj?". Není to tak složité, jak jsme se dozvěděly od Edity Matouškové, návrhářky přírodních a permakulturních zahrad. Povídala nám o zdravé zahradě, o bylinkách pěstovaných i těch planě rostoucích, o jarních tipech výsadby do truhlíků, na kuchyňský parapet či netradičních salátovek do záhonu na zahradu. Nastínila, jak vytvořit ze zahrady místo plné přírodní harmonie s hojností zdravých potravin, léčivých bylinek, květin a jiných užitečných produktů...

 


 

Děkujeme partnerům, kteří podpořili tuto konferenci:

PARTNEŘI:

Česká spořitelna ZPMV Hotel Horizont Darovanský dvůr
Lázně Jáchymov Fit strava F-tisk BANDI
Pánské obleky BANDI
Bohemia Sekt NÁŠ GRUNT Dráček Le Fleur Design


 VYSTAVOVATELÉ:

MICHE Studio LE DECOR Antre Decor
EKO-DROGERIE NUSKIN Sedmero paprsků
Šperky - Červená Vinety Art fitness studio seraf

 

 

 

       © Excellent Plzeň s.r.o.        

 webmaster