Facebook YouTube
Excellentní žena

     15. konference - REGISTRACE


JAKÁ BYLA 6. KONFERENCE 18. DUBNA 2015
foto

Laura JanáčkováPozvání na konferenci pro velký úspěch opět přijala paní Doc. PhDr. Dr. phil. Laura Janáčková, CSc., docentka klinické psychologie Sexuologického ústavu v Praze. Téma její přednášky je stále aktuální a důležité: Partnerské vztahy včera a dnes aneb Co očekávají muži a ženy od svých partnerů?
 

Michaela Karsten

 

Znáte ten pocit, kdy si nemůžete zapamatovat pár telefonních čísel nebo potkáte známé a nevíte hned jak se jmenují? Učila nás to světová paměťová šampiónka zapsaná v Guinnessově knize rekordů a zakladatelka mezinárodní tréninkové společnosti Dr. Michaela Karsten. Ukázala nám, jak svoji paměť zdokonalovat, jak si více pamatovat.

 

Libuše PeckováNaše nohy vykonávají každý den tu nejtěžší práci, a to nejen při chůzi nebo sportu. Celý den musejí nést naši váhu a k tomu vyrovnávat těžiště a udržovat rovnováhu. Proto o ně musíme pečovat. Jak se o ně správně starat, jak se správně obouvat, správně chodit, cvičit plosky nohou...

To vše a ještě více nám řekla paní Libuše Pecková, fyziatrik v Léčebných lázních Jáchymov.

Jan SoukupIng. arch. Jan Soukup - architekt, malíř, mecenáš, odborník na historické objekty, znalec plzeňské historie. O čem nám vyprávěl? Letos se poprvé rozezněly nové zvony v plzeňské katedrále sv. Bartoloměje. Jaká byla jejich cesta historií až po současnost? A jaká je vůbec historie plzeňské katedrály s největší kostelní věží v České republice a s uctívanou Plzeňskou Madonou? Přednáška, která všechny dámy zaujala.

Edita MatouškováJe vaše zahrada nebo balkon "jedlý ráj?". Není to tak složité, jak jsme se dozvěděly od Edity Matouškové, návrhářky přírodních a permakulturních zahrad. Povídala nám o zdravé zahradě, o bylinkách pěstovaných i těch planě rostoucích, o jarních tipech výsadby do truhlíků, na kuchyňský parapet či netradičních salátovek do záhonu na zahradu. Nastínila, jak vytvořit ze zahrady místo plné přírodní harmonie s hojností zdravých potravin, léčivých bylinek, květin a jiných užitečných produktů...

 

Děkujeme partnerům, kteří podpořili tuto konferenci:

PARTNEŘI:
Česká spořitelna ZPMV Hotel Horizont Darovanský dvůr
Lázně Jáchymov Fit strava F-tisk BANDI
Pánské obleky BANDI
Bohemia Sekt NÁŠ GRUNT Dráček Le Fleur Design


 VYSTAVOVATELÉ:

MICHE Studio LE DECOR Antre Decor
EKO-DROGERIE NUSKIN Sedmero paprsků
Šperky - Červená Vinety Art fitness studio seraf
 
      

 

 SOCIÁLNÍ SÍTĚ 

Abyste měli přehled o tom, co se u nás děje, můžete si nás najít na sociálních sítích.

Facebook          YouTube

 

RYCHLÝ KONTAKT
zena@explzen.cz

732 858 631
 

Ochrana osobních údajů

       © Excellent Plzeň s.r.o.

 webmaster