Facebook YouTube Instagram

 

7. EXCELLENTNÍ ŽENA  aneb Plzeň je také žena
17. října 2015

 

Milé dámy, toto je naše krásné plzeňské Velké divadlo. 17. října 2015 bylo plné aktivních žen a mužů, kteří přišli na již 7. EXCELLENTNÍ ŽENU. Protože letos je Plzeň středem kulturní Evropy, měla podtitul PLZEŇ JE TAKÉ ŽENA. VELKÉ DIVADLO

Byl to den o ženách, pro ženy a s ženami. Pozvali jsme zajímavé přednášející s tématy z různých oblastí, určitě si ženy odnesly hodně inspirativních myšlenek.

Byla i charitativní - prostřednictvím Charity Plzeň jsme představili Intervenční centrum Plzeň, které pomáhá ženám dostat se prostředí ovládaného domácím násilím. Finanční sbírka na pomoc jedné z těchto žen vynesla 23 400 Kč. Děkuji společnosti Renomia a všem ženám, které přispěly a pomohly jedné ženě z krizové situace.

Věřím, že EXCELLENTNÍ ŽENA byla

Snažili jsme se, abyste si tento den užily. Podle pozitivních ohlasů se nám to podařilo. Museli jsme se sžít s divadlem, s novým noblesním prostředím a divadlo se muselo sžít s námi.

Jeden ohlas za všechny:

Vážená paní Šperlová,
moc Vám děkuji za krásný zážitek a bezvadně prožitý den v sobotu 17.10. Byly jsme tam tentokrát už 3 generace – dcera, vnučka (16) a já. Věřím, že příprava takovéto akce Vás stála spoustu času, nervů a sil. Výsledek ale stál za to. Jak ve výběru přednášejících – hostů, tak v krásné atmosféře Velkého divadla. Vzhledem k věku vnučky by se dalo očekávat, že jsem starší osoba, ale já i dcera jsme měly děti velice brzy, takže teď máme spíš takové kamarádské vztahy. Původně jsem měla vstupenky pro mě a pro dceru, vnučka si vzpomněla až v srpnu, když jsme byly na dovolené na Šumavě, že by šla s námi. Asi už tam přišla na to, že ženské společenství má něco do sebe. Tak jsme přiobjednaly jednu vstupenku. I přes její nízký věk byla nadšená a už se s námi chystá na jarní Excellentní ženu.
Sobotní program byl opravdu jedinečný. Chvíli mi tekly slzy dojetí a chvíli smíchu.
Přejeme Vám hodně úspěchů v další práci a těšíme se na příští Excellentní ženu.

 Hezký den.
Irena Císařová

Kvůli takovým dopisům stojí za to podstoupit všechny překážky při organizaci setkání. Všem Vám děkuji a příště nashledanou. Místo a termín vám včas napíši.

Prohlédněte si fotografie a videa.

fotogalerie

 

 

 

 

Děkujeme partnerům, kteří podpořili tuto konferenci:

PARTNEŘI:

Česká spořitelna Hotel Horizont Studio LE DECOR Expobank
Lady S v F-tisk Le Fleur Design WSM
 
WSM Konstantinovy lázně Vileda
Slunečnice
Euronova group
Darovanský dvůr  


 VYSTAVOVATELÉ:

Šperky - Červená NUSKIN Centrum lékařské prevence Kačaba
       
TianDe Optic cz Lukrena - sady Nebílovy Kačaba
       
TechDraw Zepter Kaminski Sedmero paprsků
       
Elektrokola NN pojišťovna
       
Jafra Diamons Keira Peška
       
Trust Worthy      

 

 

 

       © Excellent Plzeň s.r.o.        

 webmaster