Facebook YouTube Instagram

 

Excellentní výlet do kosmetické firmy RYOR

 

Ve čtvrtek 12. listopadu jsme s 50 excellentními ženami jeli na exkurzi do firmy RYOR. Pozvala nás její majitelka paní Eva Štěpánková a spolu s její dcerou Janou nám byly celý den vzornými hostitelkami.

Ukázaly nám celý provoz - od skladů a výroby až po kanceláře. A nejen to - s ženami konzultovaly použití kosmetických přípravků a dokonce všem udělaly teplý parafínový zábal rukou.

Byl to krásný výlet. A hlavně spolupráce s touto ryze českou značkou bude pokračovat na dalších setkáních v Plzni. Včas budeme všechny ženy informovat.

 

Exkurze do firmy RYOR

 

Exkurze se ženám líbila, zde je několik ohlasů:

Dobrý den, paní Šperlová, chci ještě jednou moc poděkovat za čtvrteční akci. S kolegyněmi jsme se shodly, že to byla jedna z nejlepších exkurzí vůbec. Sice jsme potom padly vyčerpáním a v práci bylo pěkné ticho, ale byla to taková ta příjemná únava. Věřím a pevně doufám, že naše cesty se ještě mnohokrát protnou.
S přáním krásného dne Jana Štěpánková, obchodní ředitelka firmy RYOR

Dobrý den, velmi děkuji za krásný čtvrteční den. Trochu jsem se obávala tolika ženského brebentění a energie. Ale tím, že nás to cele odborně pohltilo, jsem to zvládla skvěle. A myslím, že jsme posílily tu správnou ženskou energii, které je tolik třeba ke zvládnutí proměn a přeměn v celém světě. Byl to jeden z těch krásných dnů v mém životě. Ještě jednou děkuji za Vaši neutuchající energii a skvělé nápady.
Edita Paczeltová

Dobrý den paní Šperlová, děkuji za nezapomenutelné zážitky z exkurze, bylo to luxusní a těším se na další společné akce.
S pozdravem S. Šlaisová

 

 

 

 

       © Excellent Plzeň s.r.o.        

 webmaster