Facebook YouTube Instagram

 

Klub excellentních žen

Třetí setkání Klubu excellentních žen

 

Třetí setkání Klubu excellentních žen se uskutečnilo 21. září 2016 v kosmetickém studiu Prima Donna v Plzni na pozvání excellentní ženy paní Heleny Štefánkové. Majitelka přivítala ženy sklenkou sektu a provedla je všemi pracovišti svého studia. Stručně seznámila ženy se všemi službami, které její studio poskytuje. Zdůraznila přednosti moderních přístrojů, které ve studiu používají v péči o pleť. Ženy mohly ochutnat kosmetické studio na vlastní kůži. Během večera měly možnost např. vyzkoušet péči o pleť, nechat si udělat peeling a zábal rukou. Velkému zájmu se těšil přístroj, který dokáže předpovědět, jakou pleť bude mít žena třeba za pět let. Zkrátka celý večer se nechaly hýčkat od profesionálních kosmetiček, které ve studiu pracují.

Pohoštění z Kačaby přispělo k uvolněné atmosféře večera stejně jako výborný mošt z nebílovských sadů. Sešly se opravdu příjemné dámy, ani se jim nechtělo domů.

Příště se na vás, milé dámy, budeme těšit.

 

OHLASY

Chtěla bych Vám poděkovat za velmi milý večer Klubu dne 21.9. Ještě dnes ve mně doznívá pozitivní dojem z atmosféry a celkového ladění večera. Těším se na další příjemné akce, které pro nás připravujete.
Ivana Langová

Rády bychom Vám s Kristýnkou poděkovaly za naprosto EXCELENTNÍ VEČER V EXCELENTNÍM KLUBU EXCELENTNÍCH ŽEN. Úžasná atmosféra, přátelský přístup, perfektní organizace a jídlo? Skvostné! Jste Žena na pravém a správném místě. Tolik magické energie, vitality a elánu, které se v salónu kumulovaly, se nedá slovy popsat, to se musí zažít. Už nyní se těším na listopad do Marriottu. Moc děkuji a přeji mnoho EXCELENTNÍCH ÚSPĚCHŮ.
Slávka Frančíková

3. setkání KLUBU excellentních ŽEN

 

 

 

       © Excellent Plzeň s.r.o.        

 webmaster