Facebook YouTube Instagram

 

 

Výjimečné ženy

 

10. zážitková a vzdělávací konference EXCELLENTNÍ ŽENA

8. dubna 2017, hotel Marriott Plzeň

Sobotní den patřil již podesáté všem ženám, které si udělaly čas jen na sebe, které nechtějí ustrnout a vzdělávání považují za nutnost dnešní doby. Vyprodaná konference svědčila o tom, že takových žen je stále více a nemají ani problém přijet do Plzně i z větší dálky. Sobota to byla poučná i radostná, vzdělávací i humorná. Ženy přišly dobře naladěné a odcházely rozesmáté. Velké poděkování patří všem našim příznivcům, partnerům a vystavovatelům.

Co více si přát? Těšíme se na setkání na dalších našich akcích s Klubem excellentních žena. Bonbónkem letošního roku bude 11. konference EXCELLENTNÍ ŽENA 4. listopadu 2017, tentokrát v krásných prostorách Měšťanské besedy v Plzni. A hosté a lektoři budou opravdu excellentní. Včas vás pozveme.


 

FOTOGALERIE

Konference-fotogalerie    Excellentní ženy - fotogalerie


 

VIDEO

 


 

LEKTOŘI 10. KONFERENCE

ZUZANA BUBÍLKOVÁ: BUBU - jak ji možná neznáte

Zuzana BubílkováPrvní dáma české politické satiry, novinářka a pohotová moderátorka, šaramantní a vtipná dáma. Těšit se můžete na smršť historek, postřehů, vzpomínek a příběhů z hereckého, spisovatelského i osobního života, okořeněnou jedinečným stylem humoru. Je velmi zručná, má ráda ruční práce, vytváří originální šperky zn. BUBU technikou šitého šperku. Možná nám během besedy uplete na prstech šálu nebo vytvoří netradiční šperk.

Vystudovala žurnalistiku. Je také spisovatelkou, napsala několik knih ze života politiků. Vysílá na rádiu Impuls, glosuje témata v pořadu Téma dne. Dvakrát v týdnu zpovídá politiky v diskusním pořadu Kauza dne. Publikuje v měsíčníku a internetovém portálu Hobby – Blesk.cz. Určitě se pobavíte a půjdete domů s úsměvem...

MUDr. JOSEF JONÁŠ: Celostní medicína a detoxikace organismu

MUDr. Josef JonášOnemocnění způsobují emoce – to jsou slova MUDr. Josefa Jonáše, který se stal doslova synonymem pro alternativní medicínu. „Svět je řízen informacemi a ty prostě vidět nejsou,“ vysvětluje Josef Jonáš princip fungování homeopatik. MUDr. Josef Jonáš patří k nejznámějším českým badatelům v oblasti přírodní medicíny.

MUDr. Josef Jonáš je nejznámější český léčitel a zakladatel moderních směrů přírodního lékařství. Kromě psychoterapie, psychoanalýzy a sexuologie se stal odborníkem v mnoha oblastech celostní medicíny, jako je akupunktura, řízená detoxikace organismu, funkční diagnostika, biorezonance, čínská medicína, makrobiotika, homeopatie nebo shiatsu. Autor knih např. Křížovka života, Tvoje strava je tvůj osud, Hořká pravda o sladkém cukru, Přírodní léčba pro ženy a další.

KATEŘINA KARÁSKOVÁ: Kde ženy vládnou

Kateřina KaráskováŽe Amazonky dávno vymřely? Hloupost! Vítejte ve společnostech, kde mají navrch ženy. Poznáte mexické indiánky, které své muže překonávají nejen inteligencí, ale i objemem. V Indonésii prozkoumáte jediný muslimský matriarchát. Vysoko v čínských Himálajích navštívíte nejromantičtější etnikum na světě. A nakonec se na severovýchodě Indie seznámíte s nenápadným kmenem, jehož muži zoufale bojují za rovnoprávnost.

Kateřina Karásková cestuje po světě, maluje, píše a pracuje v humanitárních organizacích. V Guatemale žila s mayskými indiány, kteří prožili genocidu. V Ugandě zprovozňovala nemocnici a školy a v Keni jsem dohlížela na zalesňovací a eko zemědělské projekty. Mezitím hledala po světě kmeny, v nichž mají navrch ženy, a napsala o nich cestopisnou knihu Kde ženy vládnou, kterou i sama ilustrovala.

JARMILA PODHORNÁ: Gemmoterapie – léčebná metoda 3. tisícíletí

Jarmila Podhorná„Léčba přírodní je většinou pomalá, ale zato s trvalejšími výsledky a nemá vedlejší účinky. Věřím, že k přírodní léčbě se bude obracet stále více lidí. Přírodní léčba totiž chápe člověka jako bytost celistvou – tělo i duši – a onemocnění kteréhokoliv tělesného orgánu pokládá za nemoc celého organismu."

Životní příběh paní Jarmily Podhorné je skoro neuvěřitelný. Bývalá učitelka se o bylinky vždy zajímala. Navštěvovala odborné semináře a na jednom z nich poprvé slyšela termín gemmoterapie, neboli léčba pupeny. Na popud legendárního bylináře pana Zentricha se místo odchodu na odpočinek rozhodla gemmoterapií dále vážně zabývat, má vlastní bylinkovou zahradu a vyrábí z pupenů tinktury.

MARIE HOŠKOVÁ: AtháJógánušásanam – Teď se budeme zabývat jógou

Marie HoškováJóga je cesta ke zklidnění vnitřních pocitů a vnímání všeho dobrého kolem sebe. Nabízí duševní i tělesnou pohodu, harmonii a zklidnění. Pomáhá odbourat chronický stres a načerpat novou energii, učí správnému držení těla, obnovuje přirozenou pružnost páteře a zlepšuje funkce srdce. Cvičit se může v každém věku.

Józe se věnuje 40 let. V roce 1990 založili s manželem v Plzni Školu jógy. Je instruktorkou jógy, organizuje pobytové zimní i letní kurzy jógy, mezinárodní víkendové semináře, věnuje se lektorské činnosti při výchově nových cvičitelů jógy. Několikrát navštívila Indii, kde studovala jógu pod vedením mistra Iyengara, jeho dcery Geety a syna Prashanta v institutu B.K.S Iyengara v Púně. Naposledy strávila tři týdny v Indii v roce 2014 na meditačním pobytu v Maharišiho ášram v jižní Indii poblíž svaté hory Arunáčaly.

 

 

PARTNEŘI

Skupina ČEZ Detoxikace Plzeň Bohemia sekt
F-tisk Květinářství Valentová Lukrena
Konstantinovy lázně Prima Donna ÚČETNICVÍ ON LINE
 

VYSTAVOVATELÉ

Nobilis Ryor PartyLite
Asklepion Dioptra Perfect World
Tamavi Paní Dýně Naboso
Martínek Plzeň Darovanský dvůr Kassimex
Cambridge Essens  
 

PODPOŘILI JSME

Centrum Hájek
 

 

 

 

 

       © Excellent Plzeň s.r.o.        

 webmaster