Facebook YouTube
Excellentní žena

     15. konference - REGISTRACE

 

  

12. ECELLENTNÍ ŽENA

Sobotní den patřil již podvanácté všem ženám, které si udělaly čas jen na sebe, které nechtějí ustrnout a vzdělávání považují za nutnost dnešní doby. Vyprodaná konference svědčila o tom, že takových žen je stále více a nemají ani problém přijet do Plzně i z větší dálky. Den to byl poučný, vzdělávací i humorný. Ženy přišly dobře naladěné a odcházely rozesmáté. Velké poděkování patří všem našim příznivcům, partnerům a vystavovatelům, bez kterých bychom tuto akci nemohli uskutečnit.

Dle příznivých ohlasů jsme vybrali skvělé lektory - výborný vypravěč pan Stanislav Motl nemže nikdy zklamat stejně jako válečná zpravodajka Petra Procházková. Do tajů písma nás zasvětila grafoložka Ivana Šmucrová. Margit Slimáková nadchla ženy skvělou přednáškou o výživě žen a zdravých potravinách. Soužití muže a ženy - věčné téma, které nám pomohla opět trochu rozkrýt sexuoložka paní Laura Janáčková.

Ale také jsme pokřtili 2. vydání časopisu Výjimečné ženy regionu Plzeň 2018, který připravila paní Stanislava Šveňková. Nechyběla ani pomoc potřebným - pro Hospic sv. Lazara v Plzni se nám podařilo mezi ženami vybrat 36 500 Kč a 35 098 Kč přidala ČSOB. Za to patří excellentním ženám opravdu velké poděkování.

Bohatý doprovodný program, spousta dárků, dobré jídlo - ani toto vše nechybělo ...

 

FOTOGALERIE

Konference-fotogalerie    Excellentní ženy - fotogalerie

 

 

Výjimečné ženy

 

 

LEKTOŘI

 

Petra Procházková

Co očekávají muži a ženy od svých partnerů?
Laura Janáčková

Jak se stát atraktivní, sebevědomou, komunikativní ženou, která ví co chce? Jak se zdokonalit a naučit se získat přízeň mužů, svého pana božského? Jak si muži představují svoji ideální ženu? O vztazích mezi ženou a mužem, sexuálním chování, atraktivitě žen a mnohém dalším...

Docentka klinické psychologie Sexuologického ústavu 1.LF UK a VFN v Praze. V Praze založila Institut partnerských vztahů a ve Všeobecné fakultní nemocnici oddělení somatopsychiky, kde se dlouhodobě věnuje onkologickým pacientům. Zabývá se psychologií v oblasti aplikované medicíny a komunikace, především psychoonkologií, psychosomatikou, problematikou bolesti, lidských vztahu a sexuálního chování. Publikovala desítky odborných i populárních článku, je samostatnou autorkou několika knih např.  Nevěra a její zvládání, Muži chtějí potvory, Život je boj a další.

 

Petra Procházková

Život mezi válečnými konflikty
Petra Procházková

Jak se žije ženám v zemích zmítaných válkou? Válka má i tvář žen - zoufalé matky vojáků či matky dětí, které šlápnou na minu, matky politiků, které někdo zastřelí, protože bojují za mír. Co prožívají ženy, které musejí opustit svou vlast a stanou se uprchlicemi? Jak vnímá život v Afghanistánu, kde žila se svým manželem Paikerem? Přednáška, kterou si nemůžete nechat ujít ...

Humanitární pracovnice, novinářka, zpravodajka z válečných konfliktů, které vznikly po rozpadu Sovětského svazu na Kavkaze. V Grozném založila dětský domov pro válečné sirotky, o které se stále stará. Byla zpravodajkou a korespondentkou v Afghánistánu. Založila občanské sdružení Berkat (čečensky „štěstí“), které pomáhá dětem a ženám v Čečensku, Afghánistánu i uprchlíkům v ČR. Je zpravodajkou Lidových novin na Ukrajině, v roce 2001 získala Cenu primátora města Plzně za lidská práva. Je autorkou knih Aluminiová královna a Frišta.

 

Stanislav Motl

Mraky nad Barrandovem
Stanislav Motl

Do jaké míry je vlastně TV seriál Bohema pravdivý? Stanislav Motl měl možnost osobně poznat řadu někdejších barrandovských hvězd. Lídou Baarovou počínaje a třeba Adinou Mandlovou konče. Proto je jeho vyprávění mimořádně autentické. Vzpomínky a otevřená, většinou dosud nepublikovaná svědectví o známých i méně známých aktérech slavné éry Barrandova - Lídy Baarové, Adiny Mandlové, Svatopluka Beneše, Raoula Schránila, Nataši Gollové, Zdeny Sulanové a dalších herců, režiséři, spisovatelů, novinářů.

Vystudovaný novinář, jeden z prvních reportérů pořadu Na vlastní oči. Autor mnoha historických knih, výborný vypravěč, reportér z několika válečných konfliktů. Je dvojnásobným nositelem celosvětové ceny The AIB International Media Excellence Awards. Toto ocenění udělované v Londýně, které je považováno za rozhlasového Oskara. V ČR obdržel mimo jiné hlavní cenu festivalu česko-německo-židovské kultury Devět bran a hlavní cenu E. E. Kische.

 

Margit Slimáková

Zdraví žen
PharmDr. Margit Slimáková

Proč je třeba zdravě jíst a jak to v pohodě zvládat i bez počítání kalorií anebo jakýchkoliv jiných nepřirozených restrikcí? Jaký je vztah mezi mikrobiomem a imunitním systémem? Jak se stravovat a chovat pro prevenci vzniku autoimunitních nemocí, které ženy postihují několikanásobně více?

Vystudovala farmacii a dietologii v USA, pracovala v Německu, Číně, Francii a USA. Ve své práci využívá osvědčené poznatky se všech oblastí medicíny a klade velký důraz na zdravotní prevenci. Pravidelně publikuje a přednáší, organizuje semináře. Po delších pobytech v Německu a Číně žije nyní s rodinou v Praze. Je maminkou tří dětí, podporuje zavedení výuky zdravé výživy do škol, přirozené terapeutické metody a možnost svobodné volby v očkování.

 

Šmucrová

Písmo je jedinečné jako naše DNA
Ivana Šmucrová

Grafologie zkoumá písemný projev člověka, ze kterého skládá jeho psychologickou tvář. Dnešní doba techniky paradoxně odvádí naši pozornost od nás samotných. Ztrácíme schopnost psát a vyjadřovat se prostřednictvím rukopisu. Říkáme si, že máme počítače, a tak mizí naše potřeba psát perem nebo tužkou. Co tím ztrácíme? Pokud má člověk informace, jak písmo ovlivňuje jeho osobnostní růst, je na něm samotném, zda je použije. Má ale tyto informace? Dozvíte se na přednášce... 

Plzeňská rodačka, absolvovala studium grafologie a psychologie, prošla kurzem grafoterapie a v letech 2015 – 2017 se účastnila dvouletého studia u České grafologické komory. Často přednáší pro veřejnost a různé organizace. Vydala dvě knihy – Myšlenky a Život v metaforách.

   
 
 
 

PROGRAM

 

8.30 - 9.30 Registrace účastnic, ranní občerstvení
   
9.30 Zahájení konference

Anna Šperlová, koordinátorka konference

Lenka Dobiáš Černá, moderátorka

   
9.45 - 10.45 Mraky nad Barrandovem

Stanislav Motl, novinář, reportér, cestovatel

   
10.45 - 11.15 Písmo je jedinečné jako naše DNA

Ivana Šmucrová, grafoložka

   
11.15- 12.00 Zdraví žen

PharmDr.Margit Slimáková, specialistka na zdravotní prevenci a výživu

   
12.00 - 13.30 OBĚD
   
13.30 - 13.45 Představujeme vám...
   
13.45 - 14.45 Život mezi válečnými konflikty

Petra Procházková, novinářka

   
14.45 - 15.15 COFFEE BREAK
   
15.15 - 16.30 Co očekávají muži a ženy od svých partnerů?

Doc. Laura Janáčková, psycholožka

   
16.30 - 17.00

Losování vizitek účastnic konference o zajímavé ceny
Závěrečné slovo a rozloučení
Dárky pro ženy jako poděkování za účast na konferenci

   
 
 

 

Partneři

Skupina ČEZ F-tisk Evobus
Autocentrum Šmucler ČSOB Koření od Antonína
Ramissio Dermacol Alblová
S press Květinářství Valentová Dům Látek
Sonnentor Kopta reality Bohemia sekt
 

Vystavovatelé

Darovanský dvůr Arberlad - Bavorský les Finclub
Ramissio Paní Dýně Doptra Optik
Vinety art Growlight Nobilis
RYOR Vorwerk My pled
Helen Life Iva Marková Institut krásy
J ART Sv. Joachim Dr. Nona

 

 

 

 

 
      

 

 SOCIÁLNÍ SÍTĚ 

Abyste měli přehled o tom, co se u nás děje, můžete si nás najít na sociálních sítích.

Facebook          YouTube

 

RYCHLÝ KONTAKT
zena@explzen.cz

732 858 631
 

Ochrana osobních údajů

       © Excellent Plzeň s.r.o.

 webmaster