Facebook YouTube Instagram

 

 

15. EXCELLENTNÍ ŽENA®

9. listopadu 2019, Měšťanská beseda Plzeň

Která z žen chtěla zažít nevšední sobotu a zvolila si 15. konferenci EXCELLENTNÍ ŽENA v Měšťanské besedě v Plzni, udělala moc dobře. Soudíme tak podle mnoha příznivých ohlasů, které jsme dostali. Vzdělávat se je nutné v každém věku, toho si jsou ženy velmi dobře vědomy.

Vybrali jsme skvělé lektory. Proto nikoho nenechala chladnými přednáška Ivany Chvojkové z MammaHelpu nebo odbornice na spodní prádlo Heleny Konarovské. Ženy velmi ocenily vystoupení indického dirigenta Debashishe Chaudhuri. Film o jeho turné do Indie se zlínskou filharmonií měl u žen velký úspěch, podívejte se.
Velké očekávání splnilo i vystoupení MUDr. Kateřiny Cajthamlové i globálního kouče Jana Mühlfeita.

Jako milé osvěžení konference bylo představení Gabriely Homolové, plzeňské fotografky, která dámám ukázala, jak je potřebné mít vlastní fotografie. Nechyběla ani pomoc potřebným – pro MammaHelp, který letos slaví 20 let, jsme vybrali 34 700 Kč, ke sbírce se přidala i ČSOB, moc děkujeme.

Dámy dostaly spoustu dárků, mohly ochutnávat výborná jablka z Nebílovských sadů, popíjet kávu, povídat si, seznamovat se…. I toto vše patří ke konferenci EXCELLENTNÍ ŽENA®. Výborná atmosféra dne byla zcela jistě i zásluhou našich vystavovatelů, kterým patří velký dík. Poděkování patří také partnerům konference, bez nichž by se tato setkání nemohla uskutečnit. Bylo pro nás ctí být s vámi celý den, provázet vás dnem určeným jen vám.

 

Konference-fotogalerie Konference-fotogalerie

 

 

 

Lektoři konference:


Jak objevit svůj talent a žít šťastnější život
Jan Mühlfeit

Jan Mühlfeit Talenty jsou v každém z nás už od narození. Jak s nimi ale pracovat, aby se z nich staly silné stránky. Jak motivovat děti? A jak vůbec funguje náš mozek? Pokud dojde k propojení talentů s tím, co člověka baví, naplňuje, souzní s jeho hodnotami, v čem se chce a může zlepšovat, s největší pravděpodobností nalezne oblast, v níž bude úspěšný a ve které bude vynikat. Vědecké průzkumy dokazují, že 80 % lidí nevyužívá svoje silné stránky, svět tedy „běží“ jen na 20 % svého potenciálu. Přednáška, při které zapomenete dýchat.

Jeden z největších českých manažerů, globální stratég, kouč a mentor. Téměř 22 let působil ve firmě Microsoft v nejužším vedení, pracoval i na pozici prezidenta Microsoft Corporation pro Evropu. Je poradcem pro řadu vládních a mezinárodních organizací, přednáší v mezinárodních firmách i na Harvardu a Cambridgi. Koučuje manažery, vrcholové sportovce, umělce i děti z dětských domovů, je mentálním koučem českých olympioniků, napsal několik knih.

 


Mezigenerační komunikace a porozumění
MUDr. Kateřina Cajthamlová

Kateřina CajthamlováJe vícegenerační soužití v dnešní době přežitkem? Je to spíše přínosem nebo zátěží? Jak se bránit manipulaci v rodině? Jak rozeznat manipulativní chování a důvody, proč vůbec manipulujeme. Kde je hranice mezi šťastným dětstvím a náročnými požadavky okolí? Jaká jsou pravidla pro zdravý základ lidských vztahů ve stále se proměňující moderní společnosti? A kdo jsou „křišťálové děti – máme je rozmazlovat nebo otužovat? Na tyto a další otázky dostanete zaručeně kvalifikovanou odpověď.

Česká lékařka, internistka a psychoterapeutka, propagátorka a popularizátorka medicíny a zdravého životního stylu. Ale také moderátorka televizních pořadů Jste to, co jíte a DoktorKA a pořadu Hubněte zdravě na rádiu Region. Napsala několik knih, např. Abeceda moderního rodiče, je autorkou řady populárních článků pro různé časopisy.


Na velikosti nezáleží…
Helena Konarovská

Helena KonarovskáŽena by měla být upravená a svůdná každý den. Ale je řešením kupovat co chvíli nové prádlo? Je věda vybrat si správně sedící podprsenku, její střih a velikost? V jakém nočním oblečení můžeme nejlépe snít své sladké sny? A co korzety, pro jakou ženu jsou vhodné? Dokážou spolu matky s dcerami otevřeně mluvit o tak intimní záležitosti, jakou je spodní prádlo? Společný nákup je dokonale prověří. Otázky, na které dostanete odpověď od té nejpovolanější. Ukáže vám, že krásné prádlo mohou nosit ženy v každém věku.

O Heleně Konarovské jste již určitě slyšeli. Již 24 let se věnuje prodeji spodního prádla a za tu dobu se stala známou expertkou na dámské poprsí. Radí ženám, aby na sobě nešetřily a kupovaly si kvalitní a luxusní prádlo, které jim opravdu padne. Dokáže vám najít perfektní podprsenku, která vám bude dokonale sedět, a navíc je ještě zábavná, lidská a umí…
www.lechaton.cz

 


Tisíc a jedna tvář Indie
Debashish Chaudhuri

Debashish ChaudhuriKdo navštíví Indii poprvé, zažije určitou míru kulturního šoku – na jedné straně neskutečně bohatí lidé, na druhé velká část populace žijící pod hranicí chudoby. Je to pozoruhodný svět s 1,3 miliardy obyvatel, kde platí jiné zákony, než na jaké jsme zvyklí. To vše uslyšíme z úst Inda, který u nás žije a pracuje 20 let, miluje naši hudbu a české jídlo. Jak vnímá českou kulturu, co je pro něj těžké a naopak jednodušší než v Indii? Proč se Indové nekoupou v moři? Co pro Indy znamená značka Baťa? Proč Češi pořád něco řeší? A víte, že Indie dala světu šachy i Člověče nezlob se?

Dirigent původem z indické Kalkaty. Jako první Ind vystudoval dirigování na Pražské konzervatoři, pracuje s velkými tuzemskými orchestry. Za ženu má českou pianistku Janu Chaudhuri. Je polyglotem, dohovoří se sedmi jazyky, dobře mluví i česky. Má rád stará auta, historická plnicí pera a evropskou vážnou hudbu. Dvakrát vedl turné Filharmonie Bohuslava Martinů ze Zlína jako prvního českého orchestru v Indii po 57 letech. Věří, že západní a východní umění může být ve své čisté formě propojeno a přinášet tak povznášející umělecký zážitek.

 


Žijeme naplno
Ivana Chvojková

Ivana ChvojkováMamma HELP, z.s. je nezisková organizace, která sdružuje ženy s diagnózou rakovina prsu a všechny služby poskytuje zdarma. Letos slaví 20 let své činnosti. Jaká je prevence onemocnění? Co je to mamární screening, jaké jsou metody a možnosti vyšetřování u lékaře a kdo vyšetřování hradí? Jaké diagnostické centrum si vybrat a proč?  A víte, jak správně provádět samovyšetřování? I toto si budete moci samy na místě vyzkoušet. Důležité informace, které by měla vědět každá žena.

Ivana Chvojková pracovala 30 let ve Fakultní nemocnici v Plzni, z toho 25 let na Hemato-onkologickém oddělení. V současné době je zaměstnána v Mamma HELP jako koordinátorka plzeňského centra. Setkat se s ní a s jejími kolegyněmi můžete v Mamma Help centru v Plzni, Sedláčkova 14. Poskytují kvalitní a ověřené informace, srozumitelně vše vysvětlí a přidají spoustu praktických rad. Nabízejí hodně pochopení, empatii, povzbuzení a naději.
www.mammahelp.cz  

 


 

 

PROGRAM

 

8.15 - 9.15 Registrace účastnic, ranní občerstvení
   
9.15 Zahájení konference

Anna Šperlová, koordinátorka konference

Lenka Dobiáš Černá, moderátorka

   
9.30 - 10.00 Mamma HELP - žijeme naplno

Ivana Chvojková, koordinátorka plzeňského centra

   
10.00 - 10.45 Tisíc a jedna tvář Indie

Debashish Chaudhuri, dirigent  a milovník české hudby

   
10.45 - 11.00 Přestávka
   
11.00 - 12.00 Na velikosti nezáleží...

Helena Konarovská, expertka na spodní prádlo

   
12.00 - 13.30 OBĚD
   
13.30 - 13.45 Představujeme vám...
   
13.45 - 14.45 Mezigenerační komunikace a porozumění

MUDr. Kateřina Cajthamlová, internistka a psychoterapeutka

   
14.45 - 15.15 COFFEE BREAK
   
15.15 - 16.30 Jak objevit svůj talent a žít šťastnější život

Jan Mühlfeit, mezinárodní kouč a mentor

   
16.30 - 17.00

Losování vizitek účastnic konference o zajímavé ceny
Závěrečné slovo a rozloučení
Dárky pro ženy jako poděkování za účast na konferenci

   
 

 

 


 

Partneři

ČSOB Le Chaton Arberlad - Bavorský les
Dowe Květinářství Valentová Koření od Antonína
WoodBlock Generali Sonnentor
Lady S Mamma Help AZS 98
SaveKey Locaste s.r.o. ZPMV
LEF FENESTRA Genesys Medical
Elton Meclovská a.s. Inca Collagen
Rozmarýnus LifeFood Lukrena Nebílovy
 

Vystavovatelé

Cavalier Darovanský dvůr Vinařství Hort
Doptra Optik Angel Marmeláda z Pošumaví
Tepané šperky Paní Dýně Benzi
My pled Tiande Zinzino
Moravité Metabolic Yourway Shoes
Asklepion Perfect World Fin Club
 

 

 

 

       © Excellent Plzeň s.r.o.        

 webmaster