Facebook YouTube Instagram

 

Oběd pro podnikavé ženy

1. Business & networking oběd pro podnikavé ženy

30. ledna 2019, RANGO restaurant Plzeň
 

Budování kontaktů a poznávání potenciálních obchodních partnerů může mít i méně obvyklé podoby. Networking (tvoření sítě kontaktů) je podle odborníků efektivnější než reklama. A pokud se koná na příjemném místě spojené s dobrým jídlem, je svět hned krásnější.  Proto jsme ženy-podnikatelky pozvali do krásného restaurantu Rango v Plzni.

A co je čekalo? 

Welcome drink, domácí vynikající polévka, možnost výběru ze dvou hlavních jídel a na závěr luxusní dezert se skvělou kávou.

Zajímavým hostem se skvělou přednáškou byl  Martin Kepka ze společnosti Business Success - Jak předejít vyhoření v podnikání i v životě.

Paní Jitka Kantová ze společnosti Skloart přiblížila své podnikání - výrobu Tiffany lamp a skleněných vitráží. Během oběda nás svojí návštěvou příjemně překvapila spolumajitelka firmy Koření od Antonína Lenka Dobiášová. Protože právě v těchto dnech slaví 20 let této společnosti, všem dámám přinesla krásný voňavý dárek. Blahopřejeme!

Poděkování patří kosmetickému salonu Prima Dona, který dámám věnoval luxusní kosmetiku zn. BABOR.

Na celém setkání panovala neformální, uvolněná atmosféra. Podnikání není jen o konkurenci, ale také o podpoře a vzájemné empatii.

V Plzni taková setkávání podnikajících žen chybí, zájem byl ohromný. A průběh naprosto skvělý, takže milé dámy, určitě vás pozveme znovu.

 

Business oběd pro podnikatelky

 

 

 

       © Excellent Plzeň s.r.o.        

 webmaster