Facebook YouTube Instagram

 

Oběd pro podnikavé ženy

2. Business & networking oběd pro podnikavé ženy

15. května 2019, hotel Marriott Plzeň
 

První business oběd v lednu byl zkušební, zda mají podnikající ženy o tento druh scházení zájem. Druhý business oběd nám potvrdil, že zájem mají, a to zájem naprosto neutuchající.
Salonek hotelu Marriott byl plný aktivních žen nejen z Plzně, ale přijely ženy z Prahy, z Tachovska, z Klatov. Sešly se opravdu skvělé ženy, které se ani nechtěly rozejít.

Zahájily jsme sklenkou sektu a atmosféra byla hned uvolněnější. Poté se všechny ženy představily, seznámily se navzájem a vyslechly si přednášku marketinové časrodějnice Magdaleny Čevelové na téma Marketing bez reklamy?!
Poté jsme se všechny přesvědčily, že restaurace hotelu Marriott dobře uvařila chutný oběd.
Pětiminutovka podnikatelky Anny Šperlové s názvem "Desatero mého podnikání" nabídla ženám zamyslet se nad některými vyzkoušenými pravidly vztahů k zákazníkům.
Zakončením setkání byla  káva, zákusek a volný networking.

Poděkování patří hotelu Marriott za skvělé zázemí, paní Lence Dobiášové z Koření u Antonína za dárky, panu Milanu Vidlákovi za časopisy Šifra.

A všem ženám, které přišly, protože nechtějí se svými starostmi a radostmi zůstat samy. Podnikání není jen o konkurenci, ale také o podpoře a vzájemné empatii.

V září se na Vás milé dámy zase těšíme na třetím podnikatelském setkání.
 

A ještě dvě milé reference, za které děkuji:

Dobrý den paní Šperlová, 15.5.2019 jsem se zúčastnila oběda s excelentní ženou. Musím přiznat, že jsem předešlá pozvání odmítala,nevěděla jsem co si mám představit. Po včerejším obědě jsem ráda, že jsem se dostavila a poznala Váš skvělý záměr. Byla jsem opravdu nadšená a mrzelo mne,že jsem musela odejít dříve. Jedním slovem bylo to úžasné a jsem opravdu ráda za to, že jsou takové ženy jako Vy. Moc ráda se opět zúčastním dalšího setkání až jej budete pořádat. Velice děkuji za krásný den. Eva Fikrlová

Dobrý den paní Šperlová, v první řadě bych Vám moc ráda poděkovala za dnešní setkání. Ještě teď jsem plná dojmů a jsem ráda, že jsme se ho tentokrát mohly zúčastnit. Určitě se ráda zúčastním dalšího společného oběda. Pocit, který u mě převažuje je vděk, že v "tom nejsem sama" a, že mám kolem sebe mnoho dalších žen, které podnikají a mají stejné radosti i starosti jako já a motivuje mě to v tom neustávat v tom, pro co jsem se rozhodla. Děkuji! Jste milá a energická žena ze, které vyzařuje tolik pochopení a energie, že jsem moc ráda, že jsem se s Vámi mohla seznámit. Anna Vidršperková

 

Business oběd pro ženy

 

 

 

       © Excellent Plzeň s.r.o.        

 webmaster