Facebook YouTube Instagram

 

Oběd pro podnikavé ženy

5. Business & networking oběd pro podnikavé ženy

18. června 2020, hotel Marriott Plzeň

Podnikatelské samoty jsme si všichni užili dost, opět nastal čas na setkávání. A toho bohatě využily podnikavé ženy, kterých se sešlo skoro padesát a také dva odvážní  excellentní muži.
"Kam přijdu, tam si mě musí pamatovat" - naprosto vystihující citát velké dámy a podnikatelky Coco Chanel. A to byl velký úkol pro všechny přítomné - představit se ostatním, nabídnout jim své služby tak, aby si je všichni ostatní pamatovali nejen na Business obědě.

Jak být vidět v médiích - to nám zajímavě řekla Daniela Vítová ze společnosti Public Eye. Jak propagovat dobré jméno firmy,jak se vyznat v mediální džungli a co vůbec zajímá novináře? Užitečné téma pro každou podnikavou ženu.

Jako vždy nechyběl welcome drink, dobré jídlo, káva, dezert - za to děkujeme personálu hotelu Marriott. Ale nesměla chybět dobrá a pohodová nálada, příjemná atmosféra. Protože byznys se dá dělat jen když jsou obě strany spokojené.
Poděkování všem, kteří nezůstali doma a přišli se s ostatními podělit o své starosti i radosti. Podnikání není jen o konkurenci, ale také o podpoře a vzájemné empatii.

V říjnu se na Vás milé dámy zase těšíme na šestém podnikatelském setkání. A pokud chcete ostatním více na své podnikání upozornit,
máte zajímavou přednášku, zajímavé produkty - napište nám.

Užijte si krásný letní čas.
 

Business oběd pro ženy

 

 

 

       © Excellent Plzeň s.r.o.        

 webmaster