Facebook YouTube Instagram

 

Oběd pro podnikavé ženy

6. Business & networking oběd pro podnikavé ženy

14. října 2020, hotel Marriott Plzeň

V této nelehké době jsme byli plni napětí, zda podnikavé ženy budou mít zájem o toto setkání, zda nejsou příliš vystrašené. Ale jako vždy jsme byli velmi mile překvapeni, ženy přišly. Naopak byly velmi vděčné, že se mohou takového setkání v této neutěšené době zúčastnit.

Scénář byl jako vždy stejný - nejdříve milé přivítání se sklenkou sektu, které nikdy nechybí. Nálada se uvolnila a potom jsme si už jen povídaly, představovaly své podnikání, navzájem se radily a domlouvaly další spolupráci.

Restaurace hotelu Marriott opět dostála své skvělé pověsti a ženám opravdu oběd chutnal. A samozřejmě nechyběla sladká tečka s dobrou kávou.

Hlavním tématem tohoto oběda bylo - Jak psát texty, které prodávají. Téma, které zajímá nejen podnikající ženy, protože zaujmout na sociálních sítích, na webu chce každá z nás. Beseda k tomuto tématu bylo toho důkazem. Voňavý bonus nám představila excellentní žena Iva, ženy si mohly vyzkoušet luxusní krémy nebo svěží vůně.

Naším cílem je spojovat podnikání, zábavu a dobré jídlo. Věřím, že se nám to podařilo i tentokrát, uvolněná atmosféra v tomto ponurém čase toho byla důkazem.

Děkujeme milé dámy.

Jedna z prvních reakcí, děkuji:
Dobrý den, paní Šperlová, především bych Vám chtěla poděkovat za úžasné setkání excellentních žen. Toto setkání bylo sice ve složité a náročné době, ale o to více jsem uvítala možnost alespoň na chvíli zapomenout na vše, co se teď kolem nás děje a přitom poznala i další podobně smýšlející ženy. Jiřina Dvořáková

 

 

Business oběd pro ženy

 

 

 

       © Excellent Plzeň s.r.o.        

 webmaster