Facebook YouTube Instagram

 

Oběd pro podnikavé ženy

7. Business oběd pro podnikavé ženy

2. června 2022, hotel Central Plzeň

Jaro je v celé své kráse, ale podnikavé ženy jsou plně pohlceny svojí prací, svým podnikáním. Přesto si našly čas a přišly na 7. Business oběd.

Nejdříve milé přivítání se sklenkou sektu, připily jsme si na všechny ženy, které se nebojí opustit teplou židli a začít něco samy budovat. Potom jsme představovaly své podnikání, své služby, navzájem se radily a domlouvaly další spolupráci.

Poprvé jsme byly v restauraci hotelu Central, ženy byly spokojené a oběd všem chutnal. A samozřejmě nechyběla sladká tečka s dobrou kávou.

Hlavním  hostem tohoto oběda byla excellentní žena Jitka Štádlerová, lektorka a koučka. Kreativita pro život i podnikání aneb Otevřete se kreativitě - zajímavé téma, nevšední podání a hravost. I to ženy umí. A umí také ochutnávat výbornou čokoládu, kterou nám nabídla Dana Němcová ze společnosti www.laffe.cz. Pochutnaly jsme si, děkujeme.

Důležité je zůstat v kontaktu. A to se jistě podaří, hned na místě si ženy domlouvaly další setkání.

Jedna z prvních reakcí, děkuji:
Dobrý den, paní Šperlová, Děkuji za velmi milé pozvání, opravdu jsem si to moc užila, bylo tam spoustu pozitivní energie, nových kontaktů a navíc velmi zajímavá přednáška :) Jana Grolmusová

Hezké léto a na podzim se těšte na výjezdní business oběd.

Business oběd pro ženy

 

 

 

       © Excellent Plzeň s.r.o.        

 webmaster