Facebook YouTube

 

Oběd pro podnikavé ženy

8. Business oběd pro podnikavé ženy

14. září 2022, hotel Central Plzeň

8. Business oběd pro podnikavé ženy nám celý propršel, ale v hotelu Central v Plzni to nikomu nevadilo. Do posledního místa byl salonek obsazený milými podnikatelkami. Uvítali jsme je sklenkou sektu, ženy se navzájem představily, protože cílem tohoto oběda je POTKÁVAT SE A SEZNAMOVAT SE.

Hostem byl charismatický kouč a lektor Zdeněk Vondra ze vzdělávací společnosti CHÁPÁNÍ. Říká o sobě, že je potulný učitel dospělých a nebere se příliš vážně. A o čem byla přednáška? Povídání o lidech, jejich naprogramování a předsudcích. Jak se lépe připravit na obchodní rozhovor i složité vyjednávání ve své firmě. Jak pochopit a uspět. Konec nervů, konec nepříjemných překvapení a nechtěného údivu.

Po dobrém obědě nás mile překvapila paní Marta Lisnerová, ředitelka firmy Friza s.r.o. mraženou pochoutkou Míša, vzpomínkou na naše dětství.

Poté káva s dezertem a přivítání ještě jednoho hosta – na návštěvě Plzně byl armádní generál Petr Pavel, který byl i hostem 16. konference EXCELLENTNÍ ŽENA na jaře 2022, tak se na nás opět přišel podívat. Kandiduje na prezidenta naší země. Velmi mile a zároveň odborně si se ženami povídal, dozvěděly jsme se hodně nového o současné situaci ve světě i u nás doma. Děkujeme

Těšíme se na vás opět příště.

Business oběd pro ženy

 

      Novinky e-mailem
      Teď už vám neunikne žádná zajímavá akce.
 

Vaše jméno:                          Váš e-mail:                          Kolik je dva krát čtyři? (slovem):                         

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Abyste měli přehled o tom, co se u nás děje,
můžete si nás najít na sociálních sítích.

 

Facebook   YouTube   Instagram  

RYCHLÝ KONTAKT
zena@explzen.cz

732 858 631
 

Ochrana osobních údajů

PODPORUJEME:

Adopce na dálku®

Debashish Chaudhuri

MAMMA HELP

skutečný dárek.cz

       © Excellent Plzeň s.r.o.

 webmaster