Facebook YouTube

 

 

17. EXCELLENTNÍ ŽENA®

25. března 2023, Měšťanská beseda Plzeň

 

Anna Šperlová

Milé dámy,
ženy bez setkávání jsou jako ryby bez vody. Proto připravujeme akce, kde se mohou vidět, kde si mohou popovídat a hlavně - kde se mohou dále vzdělávat. Každá z nás je jedinečná a může být inspirací pro druhé ženy.  Velmi nám záleží na tom, aby se všechny ženy v naší společnosti cítily dobře a spokojeně, proto je podporujeme v osobním růstu, předkládáme pozitivní vzory a podporujeme ženskou energii. Ale také spolupracujeme a máme harmonické vztahy s muži.

Jednou z nejlepších věcí, která nás může v životě potkat, jsou chytří a inspirativní lidé okolo nás. Pomáhají nám soustředit se na náš cíl, nutí nás zlepšovat se, udržují naši sílu a vytrvalost. Bez takovýchto osobností by byl život chudší a pomalejší. Proto se snažme být v jejich okolí co nejvíce. Budeme rády, když se k nám přidáte i vy a obohatíte naše společenství.

Anna Šperlová
jednatelka společnosti

SDÍLEJTE POZVÁNKU Sdílet na FB

 *   *   *   *   *

Lektoři konference:


Život jsou ztráty a nálezy
Eva Hudečková

Eva Hudečková Vystudovala herectví a profesi se věnovala do roku 1984. Ztvárnila řadu výrazných rolí v divadle, televizi i ve filmu, získala několik prestižních ocenění. Od poloviny osmdesátých let se věnuje psaní knih a scénářů. V roce 1992 se představila jako spisovatelka svou prvotinou „Bezhlavá kobyla“, poslední sedmé autorčino dílo “ Veselice“ je dechberoucím příběhem, který odkrývá nejhlubší tajemství lidské duše. S manželem - houslistou Václavem Hudečkem - založila projekt Svátky hudby na podporu mladých nadaných muzikantů, který funguje již třicet let.

Chtěla být od dětství herečkou? Patnáct let šla z filmu do filmu, přesto herectví opustila. Nechybělo jí hraní? Jaké měla vzory, ke komu vzhlížela? Kde se u ní vzaly spisovatelské vlohy, kam chodí na inspiraci? Na jakou další knihu se můžeme těšit? Jaké to je žít 45 let v láskyplném manželství s tak výraznou osobou a čeho si stále na manželovi cení? Čeká nás příjemné povídání s laskavou a usměvavou ženou.


Jak se (u)bránit násilníkovi
Pavel Houdek

Pavel Houdek Jdete večer ulicí, a někdo za vámi zapíská a okomentuje váš zadek. V přeplněné tramvaji se na vás přitiskne cizí muž a začne vás „nenápadně“ osahávat. Ve vlaku si k vám přisedne muž, upřeně na vás zírá a začne onanovat. Víte, co v takové situaci dělat? Je lepší se ozvat, nebo mlčet? Mám se na agresora dívat, nebo raději ne? Když se ohradím, nebude to horší? A kde ženám hrozí největší nebezpečí? Na všechny tyto otázky dostanete odpověď. Představí vám jasný, ověřený postup, jak se za sebe postavit v krizových situacích s tou největší šancí na úspěch.

Pavel Houdek (42) je vystudovaný právník a kriminolog. Profesně se přes dvacet let věnuje výuce sebeobrany a konfliktní komunikace. Působí jako hlavní instruktor a metodik sítě škol Moderní sebeobrana. Dlouhá léta působil v neziskových organizacích na pomoc obětem trestných činů. Ve veřejném prostoru se zasazuje za ukončení sexuálního a genderově podmíněného násilí. Je spoluautorem knihy Moderní sebeobrana.


Plzeň za císaře pána
Ladislav Silovský

Ladislav Silovský Víte, že Plzeň ve druhé polovině 19. století patřila mezi nejpřednější města Evropy? Na tehdejší průmyslovou a společenskou scénu vstoupili muži, kteří svými schopnostmi proslavili sebe a naše město daleko za hranice Rakouska – Uherska. Mnohým z nich doslova ležel svět u nohou. Většina z nich měla silné sociální cítění, starali se o dobročinnost ve všech společenských směrech. Budeme tedy s pány Brožíkem, Křižíkem, Piettem, Hýrou, Cingrošem, Rudolfem, Pernerem, Škodou a mnoha dalšími vítat císaře, radovat se na tehdejších společenských zábavách, kdy "Paříž přišla do Plzně", i cestovat za obchodem do zemí Orientu a za oceán.

Nadšený historik, scénárista, režisér více než 20 ročníků Historického víkendu v Plzni. Za tenhle dlouhodobý historický cyklus obdržel vyznamenání Městská historická pečeť. Zabývá se historií Plzně 19. a počátku 20. století. Na toto téma napsal dvě knihy – "Staré plzeňské firmy a podnikatelé" a "100 zajímavostí ze života Plzeňanů za císaře pána", připravil i seriál rozhlasových reportáží. Spolupracuje s U3V a městskou knihovnou. Pořádá besedy, přednášky a procházky Plzní.


Další program připravujeme

 

Pokud se chcete stát partnerem této konference, nabídnout své produkty nebo služby nejlepší cílové skupině – ženám, kontaktujte nás:
sperlova@explzen.cz
732 858 631

 

PROGRAM

 

8.15 - 9.15 Registrace účastnic, ranní občerstvení
   
9.15 Zahájení konference

Anna Šperlová, koordinátorka konference

Lenka Dobiáš Černá, moderátorka

   
9.30 - 10.15 Plzeň za císaře pána

Ladislav Silovský, plzeňský historik

   
10.15 - 11.00 Jak se (u)bránit násilníkovi

Pavel Houdek, instruktor moderní sebeobrany

   
11.00 - 11.15 Přestávka
   
11.15 - 12.00 Život jsou ztráty a nálezy

Eva Hudečková, herečka a spisovatelka

   
12.00 - 13.30 Polední občerstvení
   
13.30 - 13.45 Představujeme vám...
   
13.45 - 14.45 PŘIPRAVUJEME
   
14.45 - 15.15 Coffee Break
   
15.15 - 16.15 PŘIPRAVUJEME  
   
16.15 - 17.00

Losování vizitek účastnic konference o zajímavé ceny
Závěrečné slovo a rozloučení
Dárek pro ženy jako poděkování za účast na konferenci

   
 

 

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE ZDE

DÁRKOVÝ POUKAZ

 

Partneři

ČSOB Arberlad - Bavorský les KvětinOVÉ STUDIO BALHAMA
Koření od Antonína Sonnentor Bohemia Sekt
 

Vystavovatelé

Konstantinovy lázně Doptra Optik Marmeláda z Pošumaví
Darovanský dvůr Iva Marková Tepané šperky
 

 

      Novinky e-mailem
      Teď už vám neunikne žádná zajímavá akce.
 

Vaše jméno:                          Váš e-mail:                          Kolik je dva krát čtyři? (slovem):                         

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Abyste měli přehled o tom, co se u nás děje,
můžete si nás najít na sociálních sítích.

 

Facebook          YouTube

RYCHLÝ KONTAKT
zena@explzen.cz

732 858 631
 

Ochrana osobních údajů

PODPORUJEME:

Adopce na dálku®

Debashish Chaudhuri

MAMMA HELP

skutečný dárek.cz

       © Excellent Plzeň s.r.o.

 webmaster