Facebook YouTube

 

 

17. EXCELLENTNÍ ŽENA®

25. března 2023, Měšťanská beseda Plzeň

 

Anna Šperlová

Milé dámy,
ženy bez setkávání jsou jako ryby bez vody. Proto připravujeme akce, kde se mohou vidět, kde si mohou popovídat a hlavně - kde se mohou dále vzdělávat. Každá z nás je jedinečná a může být inspirací pro druhé ženy.  Velmi nám záleží na tom, aby se všechny ženy v naší společnosti cítily dobře a spokojeně, proto je podporujeme v osobním růstu, předkládáme pozitivní vzory a podporujeme ženskou energii. Ale také spolupracujeme a máme harmonické vztahy s muži.

Jednou z nejlepších věcí, která nás může v životě potkat, jsou chytří a inspirativní lidé okolo nás. Pomáhají nám soustředit se na náš cíl, nutí nás zlepšovat se, udržují naši sílu a vytrvalost. Bez takovýchto osobností by byl život chudší a pomalejší. Proto se snažme být v jejich okolí co nejvíce. Budeme rády, když se k nám přidáte i vy a obohatíte naše společenství.

Anna Šperlová
jednatelka společnosti

 *   *   *   *   *

Lektoři konference:Sexy v padesáti, úžasná v šedesáti
Jitka Ševčíková

Jitka Ševčíková Dozvíte se, v čem se neomezovat, proč nemusíte věřit reklamám na přípravky proti stárnutí, nosit bikiny, flirtovat, stát v autobuse, jak klidně přiznat svůj věk a být i po padesátce sexy, nikoli trapná. Kde na všechno brát energii,když přicházejí horší chvilky, a co dělat, když nás potřebují ještě naše děti, ale už i stárnoucí rodiče. Chce inspirovat, jak se dá život prožívat naplno bez lakování na růžovo.

Lektorka a koučka, která učí lidi cítit se dobře na jejich cestě, a to i v méně příjemných podmínkách. Věnuje se svým klientům zejména individuálně, ale i na skupinových seminářích nebo dlouhodobě ve firmách. Kromě práce s emocemi a stresem se věnuje i mezigeneračním konfliktům. Je 35 let vdaná za sochaře Petra Ševčíka, máma tří dětí, nadšená cestovatelka, která pořádá workshopy na Islandu, Mauriciu, Filipínách, Srí Lance a v mnoha jiných exotických destinacích. Silná žena, která inspiruje svým osobním příběhem.


Život jsou ztráty a nálezy
Eva Hudečková

Eva Hudečková Chtěla být od dětství herečkou? Patnáct let šla z filmu do filmu, přesto herectví opustila. Nechybělo jí hraní? Jaké měla vzory, ke komu vzhlížela? Kde se u ní vzaly spisovatelské vlohy, kam chodí na inspiraci? Na jakou další knihu se můžeme těšit? Jaké to je žít 45 let v láskyplném manželství s tak výraznou osobou a čeho si stále na manželovi cení? Čeká nás příjemné povídání s laskavou a usměvavou ženou.

Vystudovala herectví a profesi se věnovala do roku 1984. Ztvárnila řadu výrazných rolí v divadle, televizi i ve filmu, získala několik prestižních ocenění. Od poloviny osmdesátých let se věnuje psaní knih a scénářů. V roce 1992 se představila jako spisovatelka svou prvotinou „Bezhlavá kobyla“, poslední sedmé autorčino dílo “ Veselice“ je dechberoucím příběhem, který odkrývá nejhlubší tajemství lidské duše. S manželem - houslistou Václavem Hudečkem - založila projekt Svátky hudby na podporu mladých nadaných muzikantů, který funguje již třicet let.


Jak se (u)bránit násilníkovi
Pavel Houdek

Pavel Houdek Jdete večer ulicí, a někdo za vámi zapíská a okomentuje váš zadek. V přeplněné tramvaji se na vás přitiskne cizí muž a začne vás „nenápadně“ osahávat. Ve vlaku si k vám přisedne muž, upřeně na vás zírá a začne onanovat. Víte, co v takové situaci dělat? Je lepší se ozvat, nebo mlčet? Mám se na agresora dívat, nebo raději ne? Když se ohradím, nebude to horší? A kde ženám hrozí největší nebezpečí? Na všechny tyto otázky dostanete odpověď. Představí vám jasný, ověřený postup, jak se za sebe postavit v krizových situacích s tou největší šancí na úspěch.

Pavel Houdek je vystudovaný právník a kriminolog. Profesně se přes dvacet let věnuje výuce sebeobrany a konfliktní komunikace. Působí jako hlavní instruktor a metodik sítě škol Moderní sebeobrana. Dlouhá léta působil v neziskových organizacích na pomoc obětem trestných činů. Ve veřejném prostoru se zasazuje za ukončení sexuálního a genderově podmíněného násilí. Je spoluautorem knihy Moderní sebeobrana.


Zdraví ženy na prvním místě
Jaroslava Kreuzbergová

Jaroslava Kreuzbergová Metabolismus ženy se s přibývajícím věkem zpomaluje a složení stravy se stává zásadním. Jaké faktory ovlivňují zdraví ženy ve dvaceti, třiceti nebo v padesáti? Je důležitá výživa v období klimakteria? Období klimakteria u žen se často pojí s výkyvy nálad, zvýšenou únavou nebo nabíráním na váze. Se správně zvoleným jídelníčkem je možné tyto nepříjemné příznaky omezit. Probereme životní úděl ženy tak, aby nám byl každý věk radostí.

Oborem Jaroslavy Kreuzbergové (68) je výživa, v dietologii a zdravotnictví se pohybuje od roku 1974. Pracuje jako nutriční terapeutka (dietní sestra) na Oddělení klinické dietologie FN Plzeň. Absolvovala odborné stáže v Düsseldorf University Hospital a v Nottingham University Hospitals. Je autorkou mnoha článků a přednášek v odborných i laických periodikách, od roku 1990 spolupracuje s Českým rozhlasem na pravidelných pořadech o výživě a životním stylu.


Plzeň za císaře pána
Ladislav Silovský

Ladislav Silovský Víte, že Plzeň ve druhé polovině 19. století patřila mezi nejpřednější města Evropy? Na tehdejší průmyslovou a společenskou scénu vstoupili muži, kteří svými schopnostmi proslavili sebe a naše město daleko za hranice Rakouska – Uherska. Mnohým z nich doslova ležel svět u nohou. Většina z nich měla silné sociální cítění, starali se o dobročinnost ve všech společenských směrech. Budeme tedy s pány Brožíkem, Křižíkem, Piettem, Hýrou, Cingrošem, Rudolfem, Pernerem, Škodou a mnoha dalšími vítat císaře, radovat se na tehdejších společenských zábavách, kdy "Paříž přišla do Plzně", i cestovat za obchodem do zemí Orientu a za oceán.

Nadšený historik, scénárista, režisér více než 20 ročníků Historického víkendu v Plzni. Za tenhle dlouhodobý historický cyklus obdržel vyznamenání Městská historická pečeť. Zabývá se historií Plzně 19. a počátku 20. století. Na toto téma napsal dvě knihy – "Staré plzeňské firmy a podnikatelé" a "100 zajímavostí ze života Plzeňanů za císaře pána", připravil i seriál rozhlasových reportáží. Spolupracuje s U3V a městskou knihovnou. Pořádá besedy, přednášky a procházky Plzní.


 

 

Možná se vám zdá, že přešlapujete na místě. Že potřebujete nový impuls, novou inspiraci. Přijďte si poslechnout silné příběhy, investujte do sebe, do svého rozvoje a vzdělání. To je pro vás důležité v jakémkoliv věku.

Co vám tento den přinese:
♥ načerpáte novou životní energii, protože se setkáte se stejně smýšlejícími ženami
♥ budete mít prostor pro sdílení s ostatními ženami, protože jen žena ženě rozumí
♥ potkáte se s lektory, kteří vás budou inspirovat a mohou vám otevřít oči
♥ dostanete spoustu podnětů a nápadů, které vás budou motivovat
♥ zažijete příjemné uvolnění v komunitě žen, které se chtějí scházet a poznávat
♥ budete mezi ženami, které mají stejné starosti a radosti jako vy
♥ … ale také se pobavíte, inspirujete, ochutnáte, odpočinete, zrelaxujete duši ☺

Celý den jen pro sebe, kdy jste ho měly naposledy??

Připravili jsme pro vás nejen zajímavé přednášky, ale i bohatý doprovodný program - užitečné prezentace, lehkou snídani i oběd, něco sladkého ke kávě, dárky a hlavně výjimečné lektory, kteří vám předají všechny svoje znalosti a zkušenosti.

PROGRAM

 

8.15 - 9.15 Registrace účastnic, ranní občerstvení
   
9.15 Zahájení konference

Anna Šperlová, koordinátorka konference

Lenka Dobiáš Černá, moderátorka

   
9.30 - 10.15 Zdraví ženy na prvním místě

Jaroslava Kreuzbergová, nutriční terapeutka

   
10.15 - 11.00 Jak se (u)bránit násilníkovi

Pavel Houdek, instruktor moderní sebeobrany

   
11.00 - 11.15 Přestávka
   
11.15 - 12.15 Sexy v padesáti, úžasná v šedesáti

Jitka Ševčíková, koučka a lektorka

   
12.15 - 13.45 Polední občerstvení
   
13.45 - 14.00 Představujeme vám...
   
14.00 - 14.45 Plzeň za císaře pána

Ladislav Silovský, plzeňský historik

   
14.45 - 15.15 Coffee Break
   
15.15 - 16.15 Život jsou ztráty a nálezy

Eva Hudečková, herečka a spisovatelka

   
16.15 - 17.00

Losování vizitek účastnic konference o zajímavé ceny
Závěrečné slovo a rozloučení
Dárek pro ženy jako poděkování za účast na konferenci

   
 

 

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE ZDE

DÁRKOVÝ POUKAZ

SDÍLEJTE POZVÁNKU Sdílet na FB

 

Pokud se chcete stát partnerem této konference, nabídnout své produkty nebo služby nejlepší cílové skupině – ženám, kontaktujte nás:
sperlova@explzen.cz
732 858 631

Partneři

ČSOB Inca Collagen KvětinOVÉ STUDIO BALHAMA
Koření od Antonína Sonnentor Bohemia Sekt
Isoline Paměť národa LifeFood
Lukrena Nebílovy  
 

Vystavovatelé

Konstantinovy lázně Doptra Optik Thermomix
Darovanský dvůr Breadhaus Tepané šperky
Ryor My pled Marmeláda z Pošumaví
Arnie`s Yourway Shoes Marmeláda z Pošumaví
Arberlad - Bavorský les Yourway Shoes Historický park Bärnau-Tachov
Iva Marková Shop More beauty Bewit
DuoLife Vinařství Hort Laffe
Levandulové údolí    
 


          Kudy z nudy       letacek.cz

 

      Novinky e-mailem
      Teď už vám neunikne žádná zajímavá akce.
 

Vaše jméno:                          Váš e-mail:                          Kolik je dva krát čtyři? (slovem):                         

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Abyste měli přehled o tom, co se u nás děje,
můžete si nás najít na sociálních sítích.

 

Facebook   YouTube   Instagram  

RYCHLÝ KONTAKT
zena@explzen.cz

732 858 631
 

Ochrana osobních údajů

PODPORUJEME:

Adopce na dálku®

Debashish Chaudhuri

MAMMA HELP

skutečný dárek.cz

       © Excellent Plzeň s.r.o.

 webmaster