Facebook YouTube Instagram

 

Oběd pro podnikavé ženy

10. Business oběd pro podnikavé ženy

4. října 2023, hotel Central Plzeň

„Kam přijdu, tam si mě musí pamatovat“ - naprosto vystihující citát velké dámy a podnikatelky Coco Chanel, který se k dámskému setkání hodil. Velký úkol pro všechny přítomné dámy je čekal po přivítání - představit se ostatním, nabídnout jim své služby tak, aby si je všechny ostatní ženy pamatovaly.

Jak psát na internetu texty řečí své cílové skupiny - to nám velmi zajímavě přednášel excellentní muž Daniel Klečka, copywriter, který ženám dal copy tipy jak zlepšit svůj byznys na sociálních sítích. Užitečné téma pro každou podnikavou ženu.

Ani tentokrát nechyběl welcome drink, dobré jídlo, káva, dezert - za to děkujeme personálu hotelu Central. Ale hlavně nechyběla pohodová nálada, příjemná atmosféra. Za ochutnávku výborných sýrů a představení vánočních balíčků patří poděkování Karolíně Egner Klečánkové z Gran Moravia a za podzimní vřesy Michaele Horákové z ČSOB. Poděkování ale patří všem aktivním ženám, které nezůstaly doma a přišly se s ostatními podělit o své starosti i radosti. Podnikání není jen o konkurenci, ale také o podpoře a vzájemné empatii.

Hezký podzim a zase příště…

Business oběd pro ženy

 

 

 

 

       © Excellent Plzeň s.r.o.        

 webmaster