Facebook YouTube Instagram

 

Oběd pro podnikavé ženy

9. Business oběd pro podnikavé ženy

20. dubna 2023, hotel Central Plzeň

9. Business oběd pro podnikavé ženy byl opět velmi příjemný, protože se sešly ženy, které se scházet chtějí, které jsou empatické a aktivní. Uvítali jsme je sklenkou sektu, ženy se navzájem představily, protože cílem tohoto oběda je potkávat se a seznamovat.

Ženy (a jeden odvážný muž) na chvíli zapomněli na denní shon a soustředili se na komunikaci, bedlivě poslouchali příběhy ostatních a často si dělali poznámky. Poté následoval oběd, který nám připravili kuchaři z hotelu Central.

Hostem byla lektorka Eva Hof - Kroftová,  Majitelka společnosti HOF-art, zabývající se poradenstvím v oblasti seberozvoje. A o čem byla přednáška? O umění komunikace, o prastaré technice Enneagram, jak předcházet nedorozuměním v komunikaci, o očním přístupovém klíči.

Poté káva s dezertem a volná zábava. Ženy se dlouho nechtěly rozejít, pořád bylo o čem si povídat, vyměňovat si zkušenosti i navazovat spolupráci.

Těšíme se na vás opět příště.

Business oběd pro ženy

Jedna z prvních reakcí:

Dobrý den, paní Šperlová,

chtěla jsem Vám moc poděkovat za včerejšek, byl to pro mě opět velký zážitek, hlavně nevím, jak jste to udělala, ale náš stůl jste složila dokonale. Hned jsme začaly domlouvat spolupráce. Petra naproti mě má krabičkovou dietu a já jsem dlouho hledala někoho, kdo by mi udělal jídlo na můj víkend pro ženy, který pořádám (a do budoucna jich chci více) a potřebovala jsem jídelníček zaměřit na lymfatický systém a podle toho, jak to chci já, takže jsme to sladily a to je geniální.
A navnadila jste mě včera na myšlenku vymyslet něco u Vás v Plzni.  Budu nad tím přemýšlet, tím, jak jsem dlouho tyto věci dělala a organizovala různé akce a plesy, tak mě to baví.
 Pavla Skolil

 

 

 

       © Excellent Plzeň s.r.o.        

 webmaster