Facebook YouTube Instagram

 

 

18. EXCELLENTNÍ ŽENA®

Celodenní setkání žen bez ohledu na věk, vzdělání a profesi.
 

sobota 19. října 2024, Měšťanská beseda Plzeň

 

I když se zdá, že naše dámské setkání je zadlouho, my již na jeho přípravě pilně pracujeme. Jednáme s lektory, oslovujeme vystavovatele, vymýšlíme pro vás zajímavosti i dárky.

Konference EXCELLENTNÍ ŽENA se již stala pevným bodem v kulturním světě žen nejen našeho kraje a my se na vás velmi těšíme.

 

 


 

Lektoři konference

 

Eva Pavlová
Role první dámy
Eva Pavlová

„Život mě naučil poprat se s překážkami a hledat řešení i v těžkých situacích. Svůj celoživotní optimismus se snažím uplatnit i ve své nové životní roli. K úkolu první dámy přistupuji s velkým smyslem pro povinnost a chápu ji jako službu vlasti,“ uvedla paní Eva Pavlová, manželka prezidenta republiky.

Jde se na roli první dámy připravit? Jak vnímá postavení žen v naší společnosti? Co jí nejvíce překvapilo na Hradě a jaké potkává lidi? Proč založila nadační fond a komu chce hlavně pomáhat? Proč nejraději nosí věci od mladých českých tvůrců? A jak zvládá zájem fotografů a médií?

Nejen na tyto otázky jistě dostaneme odpověď. Ale hlavně osobně poznáme inspirativní ženu, jejíž pestrý život nebyl vždy jen procházkou růžovým sadem.

Paní Pavlová, těšíme se na Vás. 

www.pavlovaeva.cz

 

Josef Klíma
Na vlastní oči
Josef Klíma

Jak vypadá zákulisí práce investigativního reportéra? Může vždy vše zveřejnit nebo se ho snaží cenzurovat? Jak se tvářil Petr Nečas na seriál Sedm schodů k moci? Jaké jsou zákony v českém podsvětí, o kterém normální lidé nevědí?
Příběhy z natáčení, netradiční zážitky, nebezpečné situace, soukromý život lidí, kteří se pohybují na hraně zákona… A dozvíme se konečně, zda Jiří Kajínek byl vrah nebo oběť? Vyprávění novináře, který osobně zpovídal všechny velké mafiány od listopadu 1989.

Televizní reportér, spisovatel a jeden ze zakladatelů české investigativní žurnalistiky, která se hlavně zaměřuje na závažné zločiny, politickou korupci, organizovaný zločin a porušování lidských práv.

Spoluzakladatel časopisu Reflex a pořadu Na vlastní oči v TV Nova a dalších televizních pořadů. Vydal 43 knih, napsal scénáře k řadě seriálů (Expozitura, Atentát, Vetřelci a lovci, Reportérka, Vlna) a teď naposled Sedm schodů k moci, který je volně inspirovaný kauzou Nagyová-Nečas a sklízí velký úspěch.


Barbora Kravčíková
Sebevědomá žena a její vztahy s muži
Barbora Kravčíková

Jak na muže? A jak s muži? Jak se cítit přitažlivá i respektovaná? Jak rozvíjet svoji zářivou ženskost a sebedůvěru? Jaké jsou základní vztahové potřeby pro naplněné partnerské vztahy? Jaká kouzla na muže působí? To vše Vám vysvětlím v mojí přednášce. Objevte své kouzlo a začněte zářit.

Expertka na charisma, ženskost a seznamování. Vede úspěšné životní poradenství pro ženy, kterým pomáhá s rozvojem hluboké sebedůvěry, moudrosti, ženskosti, seznamování a vztahových dovedností tak, aby se cítily skutečně šťastné a spokojené.

Je lektorkou kurzu Jak na muže a Umění seznamování, nabízí i vnější proměnu ženu skrze styling a focení Femme Fatale a Femme Fatale Budoir. Je autorkou a moderátorkou pořadu Magické ženy a Boží muži, kam si zve mimořádné osobnosti české, ale i světové osobnostně rozvojové scény.

Ráda šíří osvětu ve výše zmíněných tématech v médiích, protože ví, jak úžasný vliv mají ženy na své okolí.

barborakravcikova.cz


Miloslav Šindelář


Dlouhověkost – jak žít déle a lépe.
Miloslav Šindelář

Zajímá vás, jak můžete prodloužit svůj život, zlepšit jeho kvalitu? Znepokojuje vás stárnutí a jeho dopady na zdraví?  Aktuální vědecké poznatky dokazují,  že stárnutí můžeme ovlivňovat a dokonce i zpomalit! V průběhu této přednášky probereme různé aspekty, jako jsou např. strava, suplementy či pohyb a ukážeme si, jaký mají reálný efekt nejen na dlouhověkost, ale i na prodloužení života, který strávíme ve zdraví. Ukazuje se totiž, že samotné stárnutí je největším rizikovým faktorem většiny chronických onemocnění a je zároveň i zdrojem utrpení a bolesti. Je tedy v zájmu společnosti se snažit tomuto procesu lépe porozumět.

Expert na nutriční terapii, bývalý student Všeobecného lékařství, který se na konci čtvrtého ročníku rozhodl vydat jinou cestou – pokračovat ve studiu Nutriční terapie na lékařské fakultě a věnovat se edukaci veřejnosti. Je vystudovaný nutriční terapeut, který založil organizaci Institut Moderní Výživy. Je také spoluautorem populární knihy Moderní výživa  a autorem knihy s názvem Moderní hubnutí. Jeho snahou je popularizace vědecky podložených informací o výživě, dlouhověkosti a zdravém životním stylu.

institutmodernivyzivy.cz


Pavla Skolil


Face Fitness - cesta k mladistvému vzhledu
Pavla Skolil

Face Fitness - obličejový fitness neboli cvičení obličeje zaměřené na posílení a tvarování obličejových svalů. Je to kombinace obličejové jógy, baňkování a tejpování obličeje, různých druhů masáží a pravidelné kvalitní péče o pleť. Podobně jako cvičení pro posílení těla, i cvičení obličeje výrazně zlepší vzhled a mladistvý výraz. K omlazení pleti patří i baňkování obličeje. Masáž baňkou obličeje zesiluje účinky krémů a séra.

Zakladatelka Face Fitness Academy Prague – fitko pro obličej, kde učí ženy i muže přirozený proces omlazení, aby se cítili hezky sami se sebou. Neustále se se vzdělává a učí se nové metody přirozeného omlazení obličeje, protože tím nejlépe vytvoří mix technik klientům na míru. Vždy dává důraz na to, aby péče o pleť bavila, protože omlazení má být i o zábavě a radosti. Pořádá kurzy i relaxační pobyty spojené se cvičení jógy a meditacemi.

facefitnessacademy.czBylinná léčba v prevenci civilizačních onemocnění
Jarmila Podhorná

„Léčba přírodní je většinou pomalá, ale zato s trvalejšími výsledky a nemá vedlejší účinky. Věřím, že k přírodní léčbě se bude obracet stále více lidí. Přírodní léčba totiž chápe člověka jako bytost celistvou – tělo i duši – a onemocnění kteréhokoliv tělesného orgánu pokládá za nemoc celého organismu." Celý život se paní Podhorná snaží získat co nejvíce znalostí o lidském organismu a jeho problémech. Nejdůležitější byl poznatek, že tinktura z pupenů topolu je účinná na pomoc při borelióze. V současné době se zaměřuje na zjišťování a likvidaci boreliózy v lidském organismu a také jejich následků. Poradí ženám, jak si zvyšovat imunitu, jaké byliny používat při menopauze, v těhotenství, při ženských problémech...

Založila firmu NADĚJE za účelem výroby bylinných tinktur a začala vyrábět gemmoterapeutika, výtažky z pupenů rostlin. Tyto prostředky kromě konkrétních léčivých účinků mají též účinky regenerační a omlazující. Postavila v Brodku u Konice nové regenerační centrum s diagnostikou a přístroji na regeneraci organismu. Vydává knihy, pořádá přednášky po celé republice. Pro získání materiálu – pupenů – vybudovala na 2 ha zahradu stromů v keřovité podobě, která je světovým unikátem.

https://nadeje-byliny.eu


Změna programu vyhrazena.


 

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE ZDE

Celý den jen pro sebe, kdy jste ho měly naposledy??

Připravili jsme pro vás nejen zajímavé přednášky, ale i bohatý doprovodný program - užitečné prezentace, lehkou snídani i oběd, něco sladkého ke kávě, dárky a hlavně výjimečné lektory, kteří vám předali všechny svoje znalosti a zkušenosti.

PROGRAM

 

8.15 - 9.15 Registrace účastnic, ranní občerstvení
   
9.15 Zahájení konference

Anna Šperlová, zakladatelka konference

Lenka Dobiáš Černá, moderátorka

   
9.30 - 10.15 Dlouhověkost – jak žít déle a lépe

Miloslav Šindelář, nutriční terapeut

   
10.15 - 11.00 Sebevědomá žena a její vztahy s muži

Barbora Kravčíková, lektorka a moderátorka

   
11.00 - 11.15 Přestávka
   
11.15 - 12.00 Na vlastní oči

Josef Klíma, investigativní novinář

   
12.00 - 13.30 Polední občerstvení
   
13.30 - 14.00 Představujeme vám...

Zajímavé ženy a jejich nevšední příběhy

   
14.00 - 14.15 Face finess – cesta k mladistvému vzhledu

Pavla Skolil, lektorka obličejové jógy

   
14.15 - 15.00 Bylinná léčba v prevenci civilizačních onemocnění

Jarmila Podhorná, bylinkářka

   
15.00 - 15.30 Coffee Break
   
15.30 - 16.30 Role první dámy

Eva Pavlová

   
16.30 - 17.00

Závěrečné slovo a rozloučení
Dárek pro ženy jako poděkování za účast na konferenci

   
 

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE ZDE

 

Vstupenka na toto setkání je určitě hezkým dárkem k narozeninám nebo jen tak pro radost.

DÁRKOVÝ POUKAZ

 

Pokud se chcete stát partnerem této konference, nabídnout své produkty nebo služby nejlepší cílové skupině – ženám, kontaktujte nás:
sperlova@explzen.cz
732 858 631

Partneři

ČSOB Inca Collagen KvětinOVÉ STUDIO BALHAMA
Lukrena Nebílovy Bohemia Sekt
Breadhaus
Arnie`s Pivo z elektrárny  
 

Vystavovatelé

Vlasová klinika Doptra Optik My pled
Tepané šperky Harmonelo Yourway Shoes
Shop More beauty RYOR
Taurum reality Vinařství Hort
Darovanský dvůr Marmeláda z Pošumaví Tereza ze srdce
Do přírody s Katkou Mýdlenka Yourway Shoes
JUST a Nahrin    
 


          Kudy z nudy       letacek.cz

 

 

 

       © Excellent Plzeň s.r.o.        

 webmaster