Facebook YouTube Instagram

 


JAKÁ BYLA již 8.
vzdělávací a zážitková konference EXCELLENTNÍ ŽENA?

 

V sobotu 9. dubna 2016 se sešlo 160 žen ve zcela vyprodaném sále hotelu Marriott v Plzni. Přišly, protože jsou aktivní, zvídavé a zajímají se o vše co se kolem nás děje. A určitě neprohloupily, jak jsme si mohli přečíst jejich hodnocení i poděkování prostřednictvím e-mailů. Setkání žen mělo vše, co ženy zajímá a baví – dobrá káva, výborné ochutnávky, skvělí lektoři, oběd se sklenkou sektu, kosmetička, kadeřnické služby, odpočinek v masážních křeslech, dárky, skvělá nálada ...

Přednášky byly z různých oborů, každá žena si mohla najít to své. Střídaly se přednášky s vážným tématem i přednášky zábavné, poučné i úsměvné.

Milé dámy, těšíme se na vás příště, již podeváté 12. listopadu 2016.

 


 

fotogalerie

 


 

 


LEKTOŘI KONFERENCE

HALINA PAWLOWSKÁ - Manuál zralé ženy

Halina PawlowskáJe nejznámější a nejčtenější současnou českou spisovatelkou, napsala 23 knih, založila tři úspěšné společenské časopisy, je autorkou 40 televizních komedií a tří seriálů, vynikající scenáristkou.

Ale je to také žena, které není humor cizí, ráda vaří a má ráda život. Její přednáška Manuál zralé ženy vychází z její poslední knihy, kde si bude se ženami povídat o rodině, o lásce a o ženách, které umí žít navzdory všemu, co yje potká. A je fuk, jestli je jim dvacet, anebo osmdesát. Je se na co těšit ...

SAMIRA SIBAI - Syřanka s českou babičkou

Marcela KošanováKolébka starých civilizací i země zmítaná válkou – to je Sýrie. Jaká byla před vypuknutím konfliktu, jak vypadal každodenní život žen?

Samíra, mladá vzdělaná žena, lékařka syrsko-českého původu, která nemohla mlčet k brutalitám ve své vlasti a ví, že se již nemůže vrátit. Bude vyprávět o své rodině, se kterou v pěti letech odešla z Čech do Sýrie a teď se vrátila. O komunitě českých a slovenských žen v městě Homs, z kterého pochází a o jejich rozličných osudech.

Pokusí se osvětlit kořeny dnešní krize, jak válka rozvrátila životy lidí. A také o tom, jak jsou si lidé na celém světě podobní.Vyrostla na českých pohádkách, má ráda Čapka i Kunderu, zpívá české i arabské lidové písně. Přednáška, kterou byste si neměli nechat ujít.

MARCELA KOŠANOVÁ - Co (ne)předat svým dcerám

Marcela KošanováEnergická žena, čarodějka, která miluje lidi a život kolem nich. O čem bude povídat? O matkách a dcerách. Mít úspěšnou a šťastnou dceru je snem každé z nás.

Můžeme své dcery naučit nelhat, neubližovat slabším, ctít starší, zdravit, umývat si ruce, převlékat si spodní prádlo, ale ani v jednom případě si nemůžeme být jisté výsledkem. Každá z nás je dcera a velmi dobře víme, kde naše matky dělaly chyby, proč je tedy opakovat. Matka dospělé dcery by měla být záchrannou sítí a hřejivou náručí, která léčí bolest.

Ale nejen toto bude obsahem přednášky této charismatické ženy. Protože čarodějky ví, jak působit na muže, jak připravit nápoj lásky, jak žít hezky i po padesátce...
Určitě se bude jednat o nevšední zážitek.

LENA KOMANICKÁ - Tajemství ženského pánevního dna

 Lena KomanickáProč je pro ženu pánevní dno tak důležité? Je branou k celému ženskému bytí, vždyť tady žena zažívá ty nejdůležitější chvíle svého života. Víte, jak moc se vám může zlepšit životní standard při jeho správném fungování? Na to vše vám ráda odpoví certifikovaná lektorka a cvičitelka Lena Komanická.

Specializuje se na ženské pánevní dno v jeho třech rovinách - tělesné, psychosomatické i energetické. V oblasti pánevního dna žena zažívá ty nejdůležitější chvíle svého života. Svou cykličnost, milování, plození, rození, sexualitu i stud, slast i strach, moc i bezmoc... a také radost, potěšení, tvoření, živost a vášeň. Důležité téma pro ženu každého věku.

JUDr. PETRA MARKOVÁ - Mediace nebo soud - co je lepší?

Petra MarkováByli jste někdy u soudu? Nebo máte hrůzu z toho, že byste k soudu měli jít? Existuje elegantní způsob, který soud může nahradit. Mediace – mimosoudní řešení sporů.

Jak to probíhá, kdo je to mediátor, kdy vám může pomoci? Je to zpravidla rychlejší způsob a může přinést nečekaná řešení. Může pomoci např. při rozvodu, vypořádání dědictví, sporech mezi sousedy nebo v obchodních věcech.

Nejen o mediaci nám přijde povídat JUDr. Petra Marková, advokátka, plzeňačka, mediátorka. Profesionálka, která napomáhá účastníkům sporu, aby spolu komunikovali a našli pro svou situaci řešení přijatelné pro všechny zúčastněné. Uvidíte, že právo není žádná nuda.

Mgr. VĚRA VAŇOURKOVÁ - Muž je vizitkou ženy

Věra VaňourkováKaždou ženu zajímá móda, co si vzít či nevzít na sebe. A pokud jde se svým partnerem, chce, aby i on byl dobře oblečen. Ale ne každý muž si ví rady.

V našich obchodech GIORGIO FASHION prodáváme společenskou a volnočasovou módu pro muže a máme s jejich oblékáním velké zkušenosti. Spolu s manželem vám představíme na malé módní přehlídce nejnovější trendy, ukážeme, jak se mají muži oblékat na jakoukoliv příležitost.

A vysvětlíme i různé vychytávky: jakou látku koupit na pánský oblek, jaká košile patří do obleku a jaká ne, má-li být kravata stejná jako kapesníček, co si obléci, když je na pozvánce dress code, jaké zvolit doplňky...

 

PARTNEŘI:

Skupina ČEZ Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra Chodovar F-tisk
Darovanský dvůr Renomia Mikes Prina Dona
Meduňka Bohemia sekt Květinářství Valentová  
 

VYSTAVOVATELÉ:

CWP Ryor Angus farm Bioorganica
Settour Sedmero paprsků Anavia Kassimex
Maya Eko drogerie NUSKIN Top-Style
Phoenix Nobilis Paní Dýně  

 

 

 

 

       © Excellent Plzeň s.r.o.        

 webmaster