Facebook YouTube Instagram

 

Jak udělat ze záliby své podnikání

 

Anna ŠperlováPodnikám více než 20 let. Zaměstnala jsem stovky lidí, pracovala ve dne v noci. Jednou jsem si řekla dost. Prodala jsem firmu a začala jsem dělat, co mě baví. To je tanec. S manželem velmi rádi chodíme na plesy, do tanečních pro dospělé. Viděla jsem na plesech chyby, které se mi nelíbily. To byl důvod proč jsem začala připravovat první ples.

číst více...

 

Klub Donna - prostor pro každou ženu

 

Pavla Kavinová

Krásný den, milé ženy, vítám vás v Klubu Donna.
Zatím takto virtuálně, ale také mě můžete navštívit přímo v prostorách Klubu Donna, Doudlevecká 20 Plzeň. Na webových stránkách Klubu Donna najdete pozvánky na semináře, odkazy na zajímavé semináře i na přednášky z oblasti krásy, zdraví a životního stylu. Pro členky chystáme exklusivní videa s našimi hosty.

číst více...


 

Jsem stará škola

 

Eva Maurerová

Jsem stará škola. Už je to tak! Víc, než internet a knihy o osobním rozvoji mě zajímá příběh. To je důvod, proč preferuji osobní setkávání s lidmi. Proto jsem každý měsíc účastníkem aspoň jednoho školení nebo konference. A ze stejného důvodu se čas od času ocitám v roli lektora.  ...

...Začátkem listopadu 2019 jsem se zúčastnila konference Excellentní žena®. Už po několikáté. ...

číst více...


 

Mít šťastnou dceru je snem každé mámy

 

Marcela Košanová

„Všechno co potřebuji pro život, jsem se naučila v mateřské školce.“, a to je neotřesitelný fakt. Můžeme své dcery naučit nelhat, neubližovat slabším, ctít starší, zdravit, umývat si ruce, převlékat si spodní prádlo, ale ani v jednom případě si nemůžeme být jisté výsledkem. Protože zkušenosti nejsou infekční, mnoho předat svým dcerám nedokážeme.

číst více...


 

Když za rovnoprávnost bojují muži

 

Excellentní žena - obrázek

Na dalekém severovýchodě indického subkontinentu žije nenápadný kmen Khásí, jenž se vymyká snad všem genderovým stereotypům. Je to zřejmě jediné místo na světě, kde za rovnoprávnost bojují muži!

číst více...


 

Na jaké akce můžete být pozváni

 

Zážitek - raut

Raut

Slovo raut je přejatý výraz z anglického slova rout, což znamená „srocení více než 3 lidí“. Tato společenská událost slouží k navázání kontaktů co největšího počtu lidí. Slavnostní občerstvení formou rautu se uskutečňuje zejména při větších akcích ve večerních hodinách.

číst více...

 

 

 

       © Excellent Plzeň s.r.o.        

 webmaster