Facebook YouTube
Excellentní žena

     15. konference - REGISTRACE

 

14. ECELLENTNÍ ŽENA

 

 

 

13. ECELLENTNÍ ŽENA

Která z žen chtěla zažít nevšední zážitkový den a zvolila si 13. konferenci EXCELLENTNÍ ŽENA, určitě neprohloupila. Soudíme tak podle mnoha příznivých ohlasů, které jsme dostali. Vzdělávat se je nutné v každém věku, toho si jsou ženy velmi dobře vědomy.

Proto je nenechala chladnými přednáška paní MUDr. Gallové-Ulčové nebo JUDr. Lenky Bradáčové. Velmi ocenily i pana plukovníka Eduarda Stehlíka, milá byla i přítomnost pana biskupa Tomáše Holuba.

A pak ženy přivítaly jako milé osvěžení konference paní Chantal Poullain, dámu s francouzskou elegancí. Milou, bezprostřední, povídavou...

Dámy popíjely kávu, nechávaly si namasírovat ruce, ochutnávaly a nakupovaly produkty od našich partnerů u prezentací. A také dostávaly dárky, naobědvaly se v restauraci a o coffee breaku nechyběla sladkost ke kávě.

Výborná atmosféra dne byla zcela jistě i zásluhou našich vystavovatelů, kterým patří velký dík. Poděkování patří také partnerům konference, bez nichž by se tato setkání nemohla uskutečnit.

Milé dámy, těšíme se na vás příště, již počtrnácté 30. března 2019.

 

Konference-fotogalerie

 

 

Lektoři konference:

 

Chantal Poullain

Žena s francouzskou elegancí
Chantal Poullain

Šarm a elegance, hluboký charismatický hlas - to je pro nás Chantal Poullain. Herečka francouzského původu, vystudovala divadelní akademii v Ženevě, poté studovala v Anglii, hrála v několika francouzských a švýcarských filmech. Hraje v několika českých divadlech, ale také zpívá tradiční francouzské šansony s šarmem jí vlastním. V roce 1993 založila Nadaci Archa Chantal, která se zaměřuje na zlepšení prostředí v dětských nemocnicích a léčebnách.

Kromě zajímavého vyprávění určitě paní Chantal všechny dámy potěší i zpěvem.

 

 

 

Eduard Stehlík


100 let republiky aneb Kde domov můj...
plk.gšt. PhDr. Eduard Stehlík

Jak vznikala naše republika před 100 lety? Jakou úlohu  sehrály legie za 1. světové války? Vážíme si svých hrdinů? A jsou Češi vůbec hrdinové? . Zaposlouchejme se do fundovaného vyprávění  významného vojenského historika, ve kterém ožijí pohnuté osudy našich dědů a pradědů. I díky jejich statečnosti, jež je často vedla k obětem nejvyšším, můžeme dnes žít ve svobodné zemi.
Jako historik a publicista se zaměřuje na novodobé československé vojenské dějiny, zejména na období 1914 - 1956. Řídí odbor pro válečné veterány na ministerstvu obrany a je předsedou rady Ústavu pro studium totalitních režimů. Je čestným občanem Lidic. Napsal desítky odborných studií a popularizačních knih. Spolupracuje s Českou televizí, zejména na pořadu Historický magazín.

 

 

Lenka Bradáčová

 

Vnímání spravedlnosti
JUDr. Lenka Bradáčová Ph.D.

Nejvlivnější žena České republiky, Cattani v sukních či nekompromisní a neúplatná bojovnice proti zločinu – Lenka Bradáčová si vysloužila řadu různých přízvisek. Především je ale pražskou vrchní státní zástupkyní. Je absolventkou Právnické fakulty UK v Praze. Právnickou kariéru začala čekatelskou praxí u Okresního státního zastupitelství v Litoměřicích, o dva roky později ji ministr spravedlnosti jmenoval náměstkyní Krajského státního zástupce v Ústí na Labem. V roce 2012 byla jmenována Vrchní státní zástupkyní v Praze. V letech 2008-2013 stála v čele Unie státních zástupců. Za zásluhy o Unii byla v roce 2014 oceněna zvolením čestnou prezidentkou Unie. Je členkou rekodifikační komise pro trestní právo procesní a členkou Rady pro mediaci a probaci. Absolvovala množství zahraničních stáží a pravidelně se věnuje přednáškové činnosti.

 

 

Zdenka Ulčová-Gallová

 

Žena může kvést v každém věku
Prof. MUDr. Zdenka Ulčová-Gallová, DrSc.

Menopauza, klimakterium – období změny v životě každé ženy. Jaký vliv má na kvalitu života moderní ženy? Může toto období sama ovlivnit svým způsobem života nebo je vše dané? Co se děje s tělem? Jak je důležitá fyzická aktivita a co na to psychika? Přednáška prozkoumá ženu ze všech úhlů z pohledu gynekologie od narození až po vyšší věk.

MUDr. Zdenka Ulčová-Gallová je mezinárodně uznávaná vědecká pracovnice a lékařka. V oblasti snížené plodnosti páru je jedinou odbornicí v ČR, která se tématu věnuje z pohledu gynekologie-porodnictví a klinické imunologie. Výsledky její práce byly oceněny řadou mezinárodních uznání. Své zkušenosti získala praxí nejen u nás, ale i v zahraničí – působila na stážích Itálii, Bulharsku, Japonsku, USA, Dánsku a v dalších zemích.

 

 

Zdenka Ulčová-Gallová

Biskup (nejen) na snowboardu
Mons. Tomáš Holub, plzeňský sídelní biskup

Co dala Tomáši Holubovi éra v armádě? Jak se člověk vyrovná se situací, kdy je dnes a denně konfrontován se smrtí? Kdy mu šlo o život? Co radil ministrům obrany? Jaká byla jeho úloha na mírových misích ve válečných oblastech v bývalé Jugoslávii a Iráku? Jak se mu nyní žije v Plzni a jak vnímá měnící se svět?

Vystudoval teologii a filosofii a brzy poté, co se stal knězem, vstoupil do armády jako první český vojenský kaplan, následně se stal hlavním kaplanem Armády České republiky a byla mu propůjčena hodnost plukovníka. Čtyři roky pak působil jako generální sekretář České biskupské konference v Praze, než ho papež František jmenoval plzeňským sídelním biskupem.

Je také velký sportovec, absolvoval i seskok padákem a napsal knihu Biskup na snowboardu.

 
 
 
 

PROGRAM

 

8.15 - 9.15 Registrace účastnic, ranní občerstvení
   
9.15 Zahájení konference

Anna Šperlová, koordinátorka konference

Lenka Dobiáš Černá, moderátorka

   
9.30 - 10.15 Žena může kvést v každém věku

Prof. MUDr. Zdenka Ulčová-Gallová, DrSc., vědecká pracovnice

   
10.30 - 11.00 Biskup (nejen) na snowboardu

Mons. Tomáš Holub, plzeňský sídelní biskup  

   
11.15 - 12.00 Vnímání spravedlnosti

JUDr. Lenka Bradáčová, vrchní státní zástupkyně

   
12.00 - 13.30 OBĚD
   
13.30 - 13.45 Představujeme vám...
   
13.45 - 14.45 100 let republiky aneb Kde domov můj...

plk.gšt. PhDr. Eduard Stehlík, vojenský historik

   
14.45 - 15.30 COFFEE BREAK
   
15.30 - 16.30 Žena s francouzskou elegancí

Chantal Poullain, herečka

   
16.30 - 17.00

Losování vizitek účastnic konference o zajímavé ceny
Závěrečné slovo a rozloučení
Dárky pro ženy jako poděkování za účast na konferenci

   
Organizátoři konference si vyhrazují právo na změnu programu.
   
 

 

 

 

 

Partneři

ČSOB Arberlad - Bavorský les Inca Collagen
Reda ZPMV Dům Látek
Lukrena Nebílovy Květinářství Valentová Koření od Antonína
Penzion Splněný sen Výtvarno Inle design
Svatební salon Kopta reality Madam Business
Best of Magazín Sonnentor F-tisk
 

Vystavovatelé

Lifefood Manao Doptra Optik
Nobilis RYOR Gernetic
My pled Metabolic Balance Dr. Nona
Doterra Asklepion Hana Beads
Darovanský dvůr Benzi Nové háro
Paní Dýně Cruise Plus Bybutterfly
 
 

 

   

 

 

 
      

 

 SOCIÁLNÍ SÍTĚ 

Abyste měli přehled o tom, co se u nás děje, můžete si nás najít na sociálních sítích.

Facebook          YouTube

 

RYCHLÝ KONTAKT
zena@explzen.cz

732 858 631
 

Ochrana osobních údajů

       © Excellent Plzeň s.r.o.

 webmaster